powerdirector pro – професійний відеоредактор який повинен бути встановлений у кожного, хто любить знімати видосики, а потім редагувати їх, застосовуючи різні спецефекти. Створіть свій унікальний ролик в повер директор, обрізавши непотрібні моменти, а потім склеївши воєдино, додайте класні ефекти з сотні представлених в програмі, впровадите переходи і титри, а потім відправте на свій канал в youtube.

Повір директор може працювати не тільки з full hd відео, але і з популярним на сьогоднішній день форматом 4k, так що ваші файли будуть дуже хорошої якості. Сам процес роботи в редакторі максимально спрощений і зручний, всі необхідні елементи і функції знаходяться завжди під рукою, а додані ролики грамотно розбиваються по кадрах на часовій шкалі.

Так само прога прекрасно справляється і з зображеннями, завантажте свої фотки, прикрутіть до них шикарні відеоефекти, накладіть музику і необхідні переходи і в підсумку отримаєте відмінний ролик за пару хвилин. Зберігаються ваші творіння в різних якостях, наприклад в стандартному hd 720р, повному hd 1080p або 4k.тільки пам’ятайте, для важких робіт будуть потрібні продуктивні андроїд пристрої.