Windows 8 – це перша операційна система від Microsoft, яка стала значно відрізняться інтерфейсом і структурою від своїх попередників. У зв’язку з цим виникає безліч питань. У цій статті я вам розповім, як зайти в безпечний режим Windows 8 і 8.1.

Не дивлячись на відмінності між версіями 8 і 8.1, вхід в безпечний режим на них обох здійснюється однаково. Тому далі, вказуючи Windows 8, я буду мати на увазі і 8.1 теж.Це вам може бути цікаво:

  • Як перейти в безпечний режим Windows XP
  • Як перейти на безпечний режим Windows 7

Як зайти в безпечний режим Windows 8

На відміну від попередніх версій операційних систем, перед тим, як зайти в безпечний режим Windows 8, буде потрібно виконати зовсім інші дії. Тепер не буде жодних натискань клавіш клавіатури в процесі завантаження комп’ютера, які ще потрібно встигнути натиснути в правильний момент. Тепер все набагато простіше і зручніше. Також радує і інтерфейс додаткових завантажень.

Отже, є два способи. Як зайти в безпечний режим Windows 8, вирішувати вам, обидва методи хороші.

Спосіб 1

Відкрийте вікно «Виконати» (натисніть на клавіатурі Win+R або введіть запит «виконати» в пошуку «Пуск»).

У вікні введіть команду shutdown /r /o /t 0 і натисніть кнопку «Ок».

Потім з’явиться кілька варіантів. Тут натисніть на «Діагностика».

У наступному меню натисніть на «Додаткові параметри».

Потім натисніть на «Параметри завантаження».

З’явиться вікно, в якому потрібно натиснути кнопку «Перезавантажити».

Потім ви побачите меню, в якому можна вибрати варіант завантаження комп’ютера. Для кожного варіанту потрібно натискати ту чи іншу клавіші від F1 до «F9». Всі варіанти завантаження представлені в нумерованном списку. Як зрозуміло, щоб зайти в безпечний режим Windows 8, слід натиснути клавішу «F4» на клавіатурі.

Комп’ютер увімкнеться в безпечному режимі. Коли вам потрібно буде повернутися в звичайний режим, перезавантажте.

Спосіб 2

Є ще один нескладний метод.

Перед тим, як зайти в безпечний режим Windows 8 в пошуку «Пуску» введіть «Конфігурація системи» і відкрийте цю програму.

В ній відкрийте вкладку «Завантаження» і включіть опцію «Безпечний режим», з параметром «Мінімальна» та натисніть кнопку «Ок».

Після цього перезавантажте ваш комп’ютер, і він включиться в безпечному режимі. Він буде кожен раз при перезавантаженні входити у цей режим. Щоб увійти назад у звичайний режим роботи, слід відключити опцію, яку ми включили вище.