Часто можна зустріти фільми у форматі AVI. Такі відео відрізняються високою роздільною здатністю, відмінним якість передачі зображення, формат відрізняється просунутими функціями — субтитри, службові помітки та інше. Але зворотний бік медалі полягає в тому, що ці файли будуть займати дуже багато місця.

У цій статті я розповім про те, чим конвертувати MKV в AVI без втрати якості. AVI — популярний формат, яких теж відрізняється прийнятною хорошою зображень, підтримується усіма комп’ютерами і сучасними мобільними пристроями, але відрізняється при цьому більш економним витратою простору жорстких дисків.

Чим конвертувати MKV в AVI

Movavi Відео Конвертер — це сучасний, швидкий і русифікований інструмент, який вирішує цю задачу.

Скачати конвертер з MKV в AVI можна тут — https://www.movavi.ru/support/how-to/how-to-convert-mkv-to-avi.html. Після скачування на комп’ютер проведіть установку. Інсталяція звичайна, проста і без особливостей. Потім запустіть програму.

Натисніть кнопку «Додати файл», виберіть MKV відео на вашому комп’ютері і додайте його.

Додайте MKV в конвертер Movavi.

Перейдіть внизу у вкладку «Відео» і натисніть на кнопку «AVI». Виберіть необхідну вам якість.

У вкладці «Відео», натисніть на кнопку «AVI» і виберіть якість.

І натисніть кнопку «Старт».

Натисніть «Старт» для початку конвертації.

Розпочнеться конвертація з MKV в AVI. Це може зайняти деякий час. Час конвертації залежить від конфігурації комп’ютера і обсягу ролика. По закінченні процесу ви почуєте звуковий повідомлення і побачите відкриту папку з готовим файлом.

У Movavi Відео Конвертер впроваджена технологія Super Speed, яка дозволяє конвертувати навіть об’ємні фільми максимально швидко, а також без втрат якості.

Movavi Відео Конвертер володіє і іншими можливостями і функціями, які роблять цей інструмент універсальним перетворювачем мультимедийиных фалів, що дуже зручно.

Ось які функції і особливо мені сподобалися найбільше:

  • Повністю русифікований інтерфейс, що робить програму набагато простіше у використанні.
  • Може перетворювати відео, аудіо та зображення всіх популярних форматів.
  • Є готові шаблони під різні пристрої за типами пристроїв (комп’ютери, планшети, смартфони), по операційним системам, виробникам і моделям.
  • Можна об’єднати декілька конвертованих відео в один файл.
  • Впроваджена унікальна технологія Super Speed, яка робить конвертування об’ємних файлів практично миттєво.
  • Дозволяє використовувати апаратне прискорення, що ще більше збільшує швидкість конвертації.