Компанія ubisoft оголосила про те, що assassin’s creed valhalla отримає кілька безкоштовних оновлень до кінця року. Найближче з них називається «гробниці полеглих», і воно вийде вже наступного тижня — 9 листопада.

Джерело зображення: ubisoft

У 2021 році видавець планує представити чотири оновлення. Перше – 1.4.0-вийде в той же день, що і «гробниці полеглих», 9 листопада. “свято ускурей”, описуваний як обмежене за часом безкоштовне подія, пройде з 11 листопада по 2 грудня. Нарешті, в грудні гравців чекає оновлення 1.4.1. Його опису ubisoft не надала.

Джерело зображення: ubisoft

Примітно, що «гробниці полеглих» згадувалися раніше — вони були випадково виявлені в трофеях playstation на початку цього тижня. Щоб отримати досягнення “спелеолог”, гравцям потрібно буде пройти одну гробницю. А для трофея» склеп-олог ” — три.

Нещодавно ubisoft розповіла про те, що assassin’s creed valhalla стала другою за прибутком грою в історії видавця. Тоді ж компанія заявила, що гра вперше в серії буде отримати доповнення та оновлення протягом двох років з моменту виходу. Крім того, була підтверджена розробка проекту під кодовою назвою assassin’s creed infinity.

Assassin’s creed valhalla вийшла на пк, xbox one, xbox series x/s, playstation 4 і playstation 5.