У листопаді 2018-го колишній глава dice і віце-президент electronic arts патрік седерлунд повідомив про відхід з компанії і заснування свого власного колективу під назвою embark studios. З тих пір новин про роботу колективу толком не з’являлося, і багато геймери закономірно припустили, що embark studios спіткала та ж доля, що і інших вихідців із знаменитих aaa-компаній — повне забуття. Але ні: embark ще як мінімум борсається і продовжує працювати над своїм проектом. А щоб ми в цьому не сумнівалися, автори опублікували скріншот, а також коротенький тизер.

На знімку екрану можна помітити воїнів – по виду, найманців-яким виразно треба подолати значного виду паркан і охорону з захисних дронів, щоб потрапити на територію якогось об’єкта стратегічної важливості.

Невеликий тизер ж куди цікавіше: на ньому можна побачити рожевих фламінго, занедбаний спостережний пункт, а також, по всій видимості, ангар. Наявність рожевих фламінго цілком може натякати на те, що як мінімум одним з місць дії гри від embark studios стане кенія, де розташоване знамените уподобане цими чарівними птахами озеро накуру.

👀 pic.twitter.com/mkkd7wlxxl

— embark studios (@embarkstudios)november 5, 2021

На жаль, ніяких подробиць свого творіння розробники не надали. Коли гра вийде, на яких платформах, яка буде її модель поширення — все це питання, на які тільки належить отримати відповіді.