Завтра виходить forza horizon 5, хоча, судячи з кількості гравців, на даний момент в ранньому доступі знаходиться вже вражаюча кількість – 800 000 чоловік. Тим часом креативний директор майк браун виділив різні спеціальні можливості xbox wire.

Функція модифікації швидкості гри, яка дозволяє грати на зниженій швидкості в автономному режимі, також доступна, в той час як режим високої контрастності регулює кольори для полегшення читання меню і тексту. Режим колірної сліпоти також доступний і може бути налаштований незалежно від інтерфейсу користувача та візуальних елементів. Субтитри можна включити або відключити за допомогою опцій для налаштування розміру шрифту, непрозорості фону і навіть виділення ключових слів.

Є також екранний диктор для читання деталей на екрані, таких як текст, кнопки та інші елементи, а також параметри перетворення тексту в мову і мови в текст для голосового чату. Можна навіть повністю відключити рухомі фони. Нарешті, підтримка американської мови жестів (asl) і британської мови жестів (bsl) в кінематографії через дисплей «картинка в картинці» в нижній частині екрана «скоро з’явиться».