Графіки і діаграми – це найкращий спосіб для того, щоб надати статистику візуально. Таке оформлення даних допомагає провести самий правильний і точний аналіз подій, що відбуваються. Сучасні технології дозволяють зробити їх хвилин за п’ять. У цій статті я покажу вам, як зробити побудова діаграм і графіків в Excel. Вам також буде цікаво про Microsoft Visio 2016 — професійний інструмент для редагування діаграм. Про це розказано тут — http://www.word-excel.ru/microsoft-visio.

Насправді, яким би складним не здавався процес, побудова діаграм і графіків проводиться дуже легко. Головне один раз навчитися і надалі навіть не доведеться замислюватися про це – настільки добре продумані інтерфейс і можливості програми Excel.

Крім цього, вам буде цікаво дізнатися про те, як створювати діаграми в microsoft Word.

Побудова діаграм і графіків в Excel – інструкція

Припустимо, у вас є якісь числові дані, які необхідно відобразити графічно. У прикладі на скріншотах я покажу місячні відомості про різних типах витрат. Щоб зробити побудова діаграм і графіків в Excel, виконайте наступні дії:

  • Відкрийте Excel з необхідними даними.
  • Виділіть мишкою область таблиці даних, яку слід відобразити у вигляді графіка.
  • У верхньому меню виберіть вкладку «Вставка» і зверніть увагу на блок «Діаграми». Із запропонованих виберіть потрібний вигляд графіка або діаграми, просто натисніть на нього.

    Побудова діаграм і графіків в Excel

  • Відкриється список, де ви зможете визначити більш точно зовнішній вигляд майбутнього графіка або діаграми. Клікніть на потрібну.

    Побудова діаграм і графіків в Excel

  • В результаті ви отримаєте ще одне вікно, де і буде виведений ваш графік. З ним можна робити різні операції, наприклад, роздрукувати або скопіювати і вставити в Point або іншу графічну програму.
  • Зверніть також увагу, що якщо клікнути на створену діаграму, в верхній панелі з’явиться нова вкладка – «Робота з діаграмами». В ній у вас будуть різноманітні інструменти для того, щоб змінювати вид та інші параметри цього елемента.