Для того щоб налаштувати і оптимізувати операційну систему, часто доводиться переходити до налаштування, до яких важко дістатися. Крім того, що це все забирає час, ще необхідно постійно пам’ятати, де знаходиться та чи інша опція. Тому і була придумана чудова програма для налаштування Windows XP, яка називається xp-AntiSpy, про яку я і розповім вам в цій статті, і тут же ви зможете її завантажити.

Програма для налаштування Windows XP

В першу чергу, як зрозуміло з назви, xp-AntiSpy розроблена для того, щоб убезпечити свою стареньку і вразливу ОС від різного роду зовнішніх напастей, як несанкціонованого входу, хакерських атак і інших неприємностей. xp-AntiSpy допомагає заткнути дірку в системі, залишені розробниками Microsoft, які в сучасних умовах можуть виявитися згубними. Дана програма відмінно підходить і для оптимізації Windows XP, прискорення її роботи, так як дозволяє швидко відключити непотрібні функції.


xp-AntiSpy – це програма для налаштування Widnows XP, яка спрямована на забезпечення безпеки і оптимізації системи. У її функції входить відключення або включення яких-небудь функцій одним кліком, до яких звичайними засобами дістатися складно.

Цей софт дуже схожий на вбудовану функцію Windows 7 – God mode (режим Бога) і є її аналогом в Windows XP, хоч і вимагає додаткової інсталяції.

xp-AntiSpy

 • Операційна система: Windows XP;
 • Мова: російська;
 • Розробник: Chris Connell.

Завантажити зараз!294 Завантаження

Коли ви скачаєте цю програму для налаштування Widnows XP, ви побачитеся того, наскільки вона проста у використанні. Отже, після запуску програми ви побачите невелике віконце зі списком. В цьому списку будуть зібрані різноманітні функції і опції ОС, які можна включити або виключити. При наведенні мишки на ту або іншу опцію, внизу на жовтому полі з’являється пояснення, за що вона відповідає. Так що, якщо робити все уважно, то відключити щось потрібне буде складно.

Інтерфейс програми xp-AntiSpy

Крім цього, дана програма для налаштування Windows XP поділяє всі ці опції по секціях:

 • Параметри програвача MediaPlayer.
 • Звіти про помилки.
 • Додаткові параметри.
 • Мережа.
 • Internet Explorer.
 • Служби.
 • Параметри Microsoft Messenger.
 • Regsrv32 – реєстрація
 • Твіки системи.

Завдяки такій класифікації можна швидко відшукати потрібний параметр. А також в програмі передбачена форма пошуку, яка теж допоможе шукати. Для її активізації натисніть пункт верхнього меню «Сервіс» і виберіть пункт «Показувати поле пошуку».

Програма для налаштування Windows XP має і готовими профілями. Вони перебувають у пункті меню «Профілі». Це буде зручно тим, у кого немає часу самому розбиратися в кожному параметрі, або якщо не зрозуміло, за що вони відповідають. Однак я б все-таки рекомендував пробігтися по всім опціям самостійно.


Будьте уважні при включенні або відключенні функцій. Хоч xp-AntiSpy і розрахована на захист системи, можна навпаки, скомпрометувати її і поставити під удар. Тому, якщо сумніваєтеся в тій чи іншій опції, краще залиште її, як є. Якщо ж щось пішло не так, ви можете повернути всі установки, вибрати профіль «За замовчуванням» або скористатися відновленням системи Windows XP.

Коли всі зміни в параметри системи будуть внесені, їх необхідно зберегти. Для цього необхідно натиснути на кнопку «Прийняти зміни». Можливо, буде потрібно перезавантаження системи.