У нашої компанії надають професійні послуги з ремонту та обслуговування різноманітної комп’ютерної техніки. Весь спектр робіт здійснюється в короткі терміни з наданням гарантій якості. Майстрами виконується настройка програм, очистка від вірусів, підключення роутерів, чистка від пилу процесора, заміна комплектуючих та інші види ремонтних робіт будь-якої складності.

При необхідності виконуємо термінове обслуговування на дому з виїздом фахівця у зручний час для клієнта. Вам не потрібно турбуватися про доставку обладнання і тривалому очікуванні своєї черги. Слід зауважити, що прибуття працівника компанії абсолютно безкоштовне. Виконувані дії допомагають усунути збої в програмному і апаратному забезпеченні техніки. Техніка перестане гальмувати, самовільно вимикатися і стане набагато швидше функціонувати. Фахівці встановлять програму Windows 10 та інші, підберуть драйвера і налаштують їх.

При перших проявах виникнення проблеми, таких як виключення, перегрівання блоку, зникнення звуку або зображення, звертайтеся в нашу компанію. Кваліфіковані працівники проведуть повну діагностику, протестують на ймовірні відхилення і віруси і дадуть висновок про необхідні заходи, також буде озвучена сума. Якщо власник техніки повністю згоден, майстри приступають до виконання ремонтних робіт і повноцінного обслуговування.

Для того щоб зв’язатися з нами, наберіть контактний номер та поясніть менеджера про виникла неприємності. Бажано детально описати характерні звуки, ознаки поломки, щоб працівник зміг взяти необхідні інструменти з собою. При виявленні серйозних проблем, комп’ютер буде спрямований на подальшу діагностику в сервісний центр.

По закінченню обслуговування або заміни деталей комп’ютерної техніки, клієнтам надається гарантійний талон на повторне звернення у разі аналогічної проблеми. Плата за дану послугу не буде стягуватися, так як проводиться на безкоштовній основі. В залежності від складності ремонту, буде залежати термін гарантії.

Не варто піддаватися паніці при найменшої поломки, негайно набирайте номер нашої компанії. Команда досвідчених майстрів швидко і якісно виконають ремонт, дозволивши вам заощадити грошові кошти та повернути звичне користування технікою. Витрачені кошти повністю себе окуплять, не дозволяючи порушувати ваші плани. Нам довіряє безліч клієнтів, неодноразово зверталися за консультацією та наданням кваліфікованої допомоги. Раді прийти на допомогу кожному клієнту