Питання про те, як керувати комп’ютером через телефон виникає в головах багатьох користувачів. Адже це так зручно, наприклад, лежати в ліжку, слухаючи музику з ПК, і перемикати пісні, робити тихіше або голосніше, не вставай з місця. Або, припустимо, ви вийшли з дому, і вам терміново потрібно щось зробити на вашому комп’ютері або просто вимкнути його, а під рукою є тільки телефон. Також цей метод підійде для того, щоб допомогти товаришеві, можна буде побачити все, що робиться у нього на моніторі і взяти участь в управлінні ПК. Загалом, цілей у цій задачі безліч.

Управління комп’ютером через телефон або планшет можна легко реалізувати, якщо у вас є апарат під управлінням Android. У цій статті я покажу вам самий простий і доступний метод реалізації.Це вам теж може бути цікаво:

  • Віддалений доступ до Android з будь-якої точки світу

Як керувати комп’ютером через телефон/планшет на Android

Для того щоб зробити віддалений доступ до ПК через телефон або планшет, вам слід подбати про те, щоб у вашому розпорядженні були наступні речі:

  • пристрій з Android, що має доступ до інтернету;
  • комп’ютер з доступом в інтернет (операційна система не має значення);
  • браузер Google Chrome, встановлений на комп’ютері.

Перед тим, як керувати комп’ютером через телефон, скачайте та встановіть на свій Android додаток «Віддалений робочий стіл». Посилання для скачування є нижче.

Віддалений робочий стіл

Завантажити файл з Системного блогу

Завантажити зараз!282 Завантаження
Віддалений робочий стіл

Завантажити файл з Google Play

Завантажити зараз!221 Завантаження

Потім на комп’ютері відкрийте браузер Google Chrome, Авторізуетесь в ньому, використовуючи аккаунт Gmail, перейдіть в магазин додатків і скачайте додаток для браузера.

Потім в браузері Google Chrome перейдіть за адресою: chrome://apps/ і відкрийте щойно встановлене додаток «Віддалений робочий стіл».

З’явиться вікно, де потрібно натиснути кнопку «Початок роботи».

Потім натисніть кнопку «Дозволити віддалені підключення».

Почнеться завантаження хоста. Скачайте і встановіть на комп’ютер як звичайну програму. Після цього в Google Chrome натисніть «Ok».

Потім у вікні, двічі введіть пін-код. Придумайте щось складне, оскільки, знаючи цей код, можна отримати доступ до вашого комп’ютера. Потім натисніть кнопку «Ok».

Тепер перейдіть до вашого пристрою з Android і запустити на ньому раніше встановлений додаток «Віддалений робочий стіл». Там ви побачите ваш ім’я вашого комп’ютера. Доторкніться до нього.

Відбудеться підключення, і потім введіть на Android пін-код, який придумали на комп’ютері. Натисніть кнопку «Підключення».

І все. Після цього на екрані вашого девайса з’явиться все, що діється на екрані ПК. І тепер ви знаєте, як керувати комп’ютером через телефон.

Все можна робити простими рухами пальця по екрану: перемістити вказівник миші, натиснути лівою кнопкою (дотик одним пальцем), натиснути правою кнопкою миші (дотик двома пальцями), увімкнути клавіатуру, відправити комбінацію Ctrl+Alt+Delete, збільшувати жестом розсування пальцями.

Браузер Google Chrome тепер можна закрити. При наступних підключеннях його не потрібно буде знову запускати.

А якщо ви власник пристрою на Ios, то вам буде цікавий цей матеріал http://droidway.net/ де є багато цікавих і корисних порад.