Всі хочуть влаштуватися на роботу після навчального закладу і займатися всю жити улюбленою справою і отримувати за це зарплату. І деякі можуть досягти такого результату.

Буває, слухаєш якусь пісню і в приспіві розумієш — ось вона мелодія твоєї мрії, те саме, що ти шукав так довго для рінгтона на дзвінок на телефоні. І тут виникає питання: як вирізати з пісні потрібний фрагмент?

У цій статті я розповім про те, як обрізати мелодію онлайн. Я покажу три абсолютно безкоштовних, дуже простих і якісних сервісів, за допомогою яких це можна зробити. Встановлювати на комп’ютер якісь додаткові програми не знадобиться.


Це вам може бути цікаво:

  • Як обрізати пісню програмою mp3DirectCut

Ringtosha

Перший спосіб обрізати мелодію онлайн — це сервіс Ringtosha. Після переходу на сайт натисніть кнопку «Завантажити», щоб вибрати потрібний аудіо-файл на комп’ютері.

Файл почне завантажуватися. Дочекайтеся закінчення завантаження. Потім зверніть увагу на тимчасову шкалу нижче. На цій шкалі ви побачите завантажену звукову доріжку мелодії, а також елементи управління — старт, пауза, повтор, управління гучністю.

В полях «Початок» і «Кінець» можна задати точні значення часу меж, за якими потрібно обрізати. Також відзначати потрібний фрагмент можна за допомогою повзунків на шкалі.

Коли потрібний фрагмент буде відзначений, можна вибрати форма вихідного аудіо — mp3 або m4r (для продуктів Apple). Потім натисніть кнопку «Обрізати».

Почнеться завантаження вирізаного фрагмента на комп’ютер.

mp3cut

Відмінність mp3cut від попереднього в тому. Що можна завантажити мелодію не лише з комп’ютера, але і Google Drive, Dropbox або URL.

Перед тим, як обрізати мелодію онлайн, натисніть кнопку «Відкрити файл» і виберіть файл на комп’ютері, або натисніть на посилання і виберіть файл у хмарі. До речі, можна вибрати не тільки аудіо, але і відео. У випадку з відео, з ролика буде витягнута аудіо доріжка.

Файл завантажиться на тимчасову шкалу. Керувати стартом і паузою можна за допомогою клавіші пробіл. За допомогою клавіш зі стрілками ліворуч і праворуч можна більш точно налаштувати межі фрагмента. Також їх можна встановити за допомогою бігунків на шкалі.

Є зручна функція для плавного згасання звуку.

Щоб зберегти фрагмент, виберіть потрібний формат вихідного аудіо. Підтримуються mp3, m4r, amp, aac і waw. Потім натисніть кнопку «Обрізати».

Почнеться обробка аудіо, яка не займе багато часу і потім можна буде завантажити фрагмент або зберегти його в хмару.

Audiotrimmer

І останній сервіс, який допоможе обрізати мелодію онлайн називається Audiotrimmer. Натисніть кнопку «Вибрати файл», і він завантажиться на тимчасову шкалу.

Вибрати фрагмент можна за допомогою повзунка або зазначення часу.

Потім налаштуйте при необхідності плавне збільшення або зменшення гучності, виберіть вихідний формат mp3 або m4r) і натисніть кнопку «Обрізати».

На наступній сторінці натисніть «Завантажити», щоб завантажити файл на свій комп’ютер.