У цій статті я вам розповім про те, як прибрати програми з автозавантаження Windows XP способом, який не знадобиться установки додаткового софта і відніме пару хвилин. Метод надзвичайно простий і ви з ним обов’язково впораєтеся.


Автозавантаження – це список програм, що завантажуються разом з ОС. Велика кількість програм в автозавантаженні можуть сповільнювати старт комп’ютера і його роботу. Багато програми встановлюють свої програми саме в автозавантаження, хоча це не завжди потрібно користувачеві. Тому їх можна видалити.Це вам теж може бути цікаво:

  • Як додати програму в автозавантаження

Як прибрати програми з автозавантаження Windows XP

Для початку натискаємо «Пуск» і натискаємо «Виконати». З’явиться віконце, в якому потрібно написати «msconfig» (скопіюйте звідси без лапок). Натисніть «Ок».

Відкриваємо налаштування системи

Після цього з’явиться ще одне вікно «Настройка системи», в якому потрібна вкладка «Автозавантаження».

Натискаємо на неї і бачимо список всіх програм, що завантажуються разом з вашої Windows XP. Видаліть галочки з непотрібних програм і потім натискайте «Ок». З’явиться повідомлення з пропозицією перезавантаження. Якщо хочете відразу зацінити, що вийшло з вашої автозавантаженням, то натискайте «Перезавантаження». Якщо, то «Вихід без перезавантаження».

Прибираємо галочки з програм, які не потрібні в автозавантаженні

Перед тим, як прибрати програми з автозавантаження Windows XP, необхідно розуміти, що це за програма перед вами. Іноді буває важко визначити, що це за програма в списку на вкладці «Автозавантаження», але можна скористатися підказкою у графі «Команда», в якій вказано шлях до виконуваного файлу тієї чи іншої програми (якщо повністю не видно, то розширте графу мишкою). А в графі «місце Розташування» можна побачити шлях в реєстрі.

Аналізуємо програми в автозавантаженні


Не прибирайте з автозавантаження антивіруси, фаєрволи, драйвери пристроїв і інші програми, які необхідні для працездатності комп’ютера. Видалити можна лише ті, які не завжди потрібні, які можна при необхідності запустити самостійно. Тому перед тим, як прибрати програми з автозавантаження Windows XP, уважно вивчіть список.

Але якщо ви все-таки прибрали з автозавантаження щось потрібне, і тепер комп’ютер працює не так, як треба, то не впадайте в паніку. Просто знову потрапте в список програм автозавантаження, увімкніть все, як було раніше, і перезавантажитеся. Все запрацює. У самому крайньому випадку, якщо це не допоможе, можна скористатися відновленням системи.