Шрифти використовуються в написах системи, повідомленнях, програмах, і взагалі – це невід’ємна частина будь-якого інтерфейсу. Система володіє своїм набором шрифтів, і їх досить багато. У цій статті я розповім вам про те, як встановити шрифти Windows XP, якщо раптом вам знадобилися додаткові унікальні стилі.

Як і завжди, обіцяю рішення завдання за кілька хвилин по моїй максимально простою, зрозумілою інструкції в картинках. Приступимо!


Це теж може бути вам цікаво:

 • Як встановити шрифти Windows 7

Як встановити шрифти Windows XP

Щоб зробити це, просто дотримуйтесь нижче вказаними пунктами і будьте уважні:

 • Перед тим, як встановити шрифти Windows XP, вам потрібно, щоб вони були у вас на комп’ютері, тобто потрібні файли. Різноманітні шрифти можна скачати з різних сайтів, наприклад, тут або тут.
 • Натисніть кнопку «Пуск». Виберіть «Панель управління», відкрийте ярлик «Шрифти». Ви побачите список всіх встановлених в системі шрифтів.

  Установка шрифту в Windows XP


Ще можна дістатися до цієї папки по-іншому – вона знаходиться в C:\Windows\Fonts (де «З» — диск, на якому встановлена ОС). За яким методом ви її відкриєте, значення не має.

 • Натисніть пункт верхнього меню «Файл» і виберіть підпункт «Встановити шрифт…».

  Установка шрифту в Windows XP

 • Тепер відкрилося вікно, в якому необхідно вказати шлях, де зберігатися шрифт. У випадаючому списку «Диски» можна вибрати локальний або знімний диск, у вікні «Папки» — визначити папку на вибраному диску. Також є кнопка «Мережа», яку можна використовувати, якщо шрифт зберігається на віддаленому комп’ютері. Коли місце зберігання шрифту буде показано у вікні «Список шрифтів» з’являться знайдені шрифти. Виділіть і натисніть кнопку «Ок».

  Установка шрифту в Windows XP

 • Ви побачите прогрессбар, що свідчить про встановлення шрифту. Коли він добіжить до кінця, шрифт Windows XP буде встановлений.


Після того, як встановити шрифт в Windows XP вдалося, перезапустіть програми, в яких потрібно його використовувати. Тільки так їх можна буде застосувати в тій чи іншій середовищі.

До слова сказати, якщо вам необхідно видалити шрифт з системи, то в тій же папці, в якій ми встановлювали, просто натисніть правою кнопкою на непотрібний шрифт і виберіть пункт «Видалити».

Вилучення шрифту Windows XP

Перед тим, як встановити шрифт в Windows XP, зверніть увагу на способи відображення файлів у цій папці. Серед них є один, який може бути дуже зручний в роботі. Перемикання виду здійснюється у верхній панелі є чотири кнопки, нас цікавить та, при наведенні мишки на яку, з’являється підказка «Подобу». При перемиканні до цього виду відображення, з’являється випадаючий список «Угруповання шрифтів за подібністю з:». Після вибору ви побачите список всіх шрифтів системи, які згруповані за ступенем схожості до цільового – дуже схожі, схожі і не схожі.

Пошук подібних шрифтів

На мій погляд, це відмінний інструмент для пошуку потрібного стилю, обов’язково спробуйте його.

Якщо ви хочете провести якісний ремонт iphone, то ви можете звернутися до фахівців з Icomservice. Ваш девайс буде в надійних руках.