Комп’ютери давно перетворилися з елемента розкоші у невід’ємну складову життя людини. Їх використовують для роботи та проведення фінансових операцій, для оплати рахунків, навчання, розваг. Тому однією з найбільш затребуваних на ринку послуг є встановлення програм на ПК і ноутбуки. Розробники пропонують клієнтам безліч найрізноманітніших додатків, кожне з яких потребує спеціальної настройки. Встановити їх самостійно недосвідченим користувачам вдається далеко не завжди. Тому доцільно, або скористатися послугами фахівців, або дотримуватися покрокової інструкції. Це ж правило справедливо, коли мова йде про операційну систему.

Тонкощі установки Windows на ПК або ноутбук

Найчастіше сучасні користувачі віддають перевагу системі Windows 7. Тому саме її установку і доцільно розглянути в якості прикладу. З цією метою ви можете використовувати завантажувальний диск або флешку. Діяти ж належить наступним чином:

 • Підготуйте комп’ютер до встановлення (потрібно вибрати розділ, куди буде завантажуватися система).
 • Увійдіть в BIOS.
 • Виберіть в меню розділ FIRST BOOT DEVICE, BOOT DEVICE або BOOT (який вдасться знайти).
 • В залежності від типу завантажувального пристрою, виберіть HDD-диск (флешка) або DVD.
 • Збережіть налаштування, покиньте BIOS і виконайте перезавантаження комп’ютера.
 • Після здійснення всіх описаних дій установка Windows розпочнеться автоматично, якщо ви використовували завантажувальну флешку. А при роботі з диском потрібно натиснути на будь-яку клавішу, щоб активувати цей процес.

  Слід зазначити, що оновлення операційної системи і повна установка здійснюються за різними принципами. Але ви без праці у всьому розберетеся, дотримуючись рекомендацій програми. Це завдання під силу будь-якому користувачеві, добре знайомому з принципами роботи комп’ютера.

  Коли потрібно звернутися до фахівців

  Операційна система – це основна програма, необхідна для роботи на ПК. Однак вам знадобляться також багато інші інструменти та програми. І якщо не знаєте, як правильно встановлювати їх, доцільно вдатися до допомоги фахівців, контакти яких можна знайти на електронній дошці оголошень Market.kz або інших подібних сайтах.

  Послуги з установки програм на ПК і ноутбуки пропонуються багатьма спеціалізованими компаніями. І співпраця з ними дійсно має свої переваги. Зокрема, ви зможете не сумніватися, що користуєтеся надійними ліцензійними продуктами. Крім того, всі роботи з налаштування систем і додатків будуть виконані грамотно. Фахівці, що володіють великим практичним досвідом, не допускають помилок і завжди ідеально справляються зі своїми завданнями. До того ж, вони працюють оперативно і незмінно дотримуються інтереси клієнтів. Тому, якщо ви є недосвідченим користувачем ПК і не впевнені в своїх силах, краще звернутися до їх послуг.