Часто зустрічаються архіви, які були зашифровані програмою-архіватором WinRar. Цей спосіб шифрування легко обійдуть просунуті користувачі. У цій статті я розповім вам, як зламати архів, зашифрований паролем. І для цього не потрібні якісь особливі навички, достатньо всього лише однієї маленької, легкої у використанні програми.


Це теж може бути вам цікаво:

 • Як встановити пароль на файл або папку програмою WinRar
 • Як поставити пароль на жорсткий диск або флешку без додаткових програм
 • Як поставити пароль на папку в комп’ютері програмою Anvide Folder Seal

  Як зламати архів програмою Advanced Archive Password Recovery

  Advanced Archive Password Recovery – це програма, яка допоможе вам розшифрувати будь-який архів, запороленный програмою WinRar. Відрізняється простотою у використанні, російським інтерфейсом і швидкістю роботи.

  Перед тим, як зламати архів, скачайте цю програму собі на комп’ютер і встановіть. В архіві додаю ключ активації, який знадобиться під час установки.

  Advanced Archive Password Recovery

  • Операційна система: Windows XP, 7;
  • Мова інтерфейсу: російська;
  • Розробник: ElcomSoft Co. Ltd.

  Завантажити зараз!8508 Завантаження

  Програма Advanced Archive Password Recovery працює просто. Вона підбирає різні комбінації паролів до тих пір, поки не знайдеться правильний. Коли знайдеться вірний, з’являється повідомлення про це. На пошук правильного пароля у програми може піти значний час, залежить від його складності. Щоб прискорити процес, можна скоротити діапазон підбору, вказавши, наприклад, використовувати тільки цифри, тільки букви, діапазон довжини або інші параметри.

  Перед тим, як зламати архів, запустіть завантажену програму і зробіть елементарні установки.

  Так, у блоці налаштувань «Набір символів», виберіть, які символи потрібно використовувати в підборі. Наприклад, я збираюся відкрити архів, який сам запаролил, і я точно знаю, що в паролі були тільки цифри, тому ставлю галочку на «Всі цифри».


  На сервісі ави1 можна зробити покупку активних і живих передплатників в Instagram за однією з найдешевших цін у мережі, а також для замовлення доступні: лайки, перегляди, коментарі і боти в Instagram

  Якщо ви знаєте, якими були перший та останній символи пароля, то їх можна вказати в рядках «Почати» і «Закінчити». Наприклад, я точно пам’ятаю, що мій пароль закінчувався на 3.

  Потім можна перейти у вкладку «Довжина» і задати максимальну і мінімальну довжину підбирається пароль. Припустимо, від 1 до 4.  Налаштування діапазонів довжини і символів допоможуть скоротити час підбору пароля. Кількість підібраних ключів значно скорочується, від чого результат з’являється швидше.

  Інші опції рекомендую не чіпати. Хоча, заради цікавості теж можна потикати.

  Отже, настройки виставлені. Тепер, щоб зламати архів, необхідно натиснути кнопку нагорі «Відкрити», вибрати архів на комп’ютері і почекати, коли програма сама підбере пароль. Якщо пароль складний, то це буде довго.

  В кінці ви побачите повідомлення, в якому буде вказано пароль архіву. Залишається тільки використовувати його можна розпакувати файли.