Компанія cougar анонсувала ігровий комп’ютерний стіл e-mars, оснащений багатобарвним адресованим підсвічуванням argb і системою регулювання висоти. Продажі новинки почнуться найближчим часом.

Джерело зображень: cougar

Модель e-mars спроектована з прицілом на забезпечення максимального рівня комфорту під час тривалих ігрових сесій. Стіл можна переводити в режим роботи стоячи для зниження втоми і поліпшення самопочуття.

Для регулювання висоти служить моторизована система з двома електричними приводами. Вони здатні справлятися з навантаженням на стільницю до 100 кг.заявлений рівень шуму при роботі моторів знаходиться нижче позначки 50 дб. Зміна висоти здійснюється в діапазоні від 70 до 115 см.передбачена пам’ять для зберігання чотирьох налаштувань користувача. Крім того, реалізована функція автоматичної зупинки на той випадок, якщо під стільницею виявиться який-небудь об’єкт — наприклад, підлокітник крісла.

Модулі підсвічування argb розташовані в лівій і правій частинах стільниці. Налаштовувати ефекти можна через материнську плату з технологією asus aura sync, gigabyte rgb fusion, msi mystic light sync або asrock polychrome sync.

Новинка обладнана інтерфейсним блоком, який містить гнізда для навушників і мікрофона, два порти usb 3.0 type-a, роз’єм usb 3.0 type-c і додатковий порт usb type-c для ноутбука. Загальні габарити складають 1533 x 700-1150 x 771 мм, вага-52,2 кг.