Компанія epic games анонсувала заключну подію другої глави під назвою “фінал” для багатокористувацької гри в жанрі«королівська битва» fortnite.

Офіційний опис події:

Конвергенція завершена, і королева куба збирається закінчити етувойну. Озбройтеся і бийтеся з найбільшою руйнівницею реальності. Беріть участь в унікальній події “фінал” і вступите вбитву за свою спадщину.

З випуском «фіналу» завершиться і друга глава fortnite. Етознаменательная подія відбудеться 5 грудня о 00: 00 за московскомувремені, в той самий момент, коли гравці дадуть останній бойкоролеві куба в надії врятувати острів.

Об’єднайтеся з друзями і гравцями по всьому світу, щоб протистояти згубному впливу паралелі. Подія “фінал” підтримує участь груп до 16 гравців, так що ніхто не залишиться в образі! режим “фінал” стане доступний гравцям за 30хвилин до початку.

Взяти участь у події «фінал» можна тільки один раз. Творцям і гравцям, які планують переглядати останні події другої глави fortnite, рекомендується записати і зберегти дані, оскільки повтори події не будуть доступні. Такжепісля початку “фіналу” не можна буде відкрити меню параметрів, поетомунастоятельно рекомендується налаштувати параметри графіки до участі всобитии. Так як сезон закінчиться на день раніше, всі користувачі,які увійшли в гру до закінчення сезону, отримають 225 000 очок досвіду в якості нагороди.

Щоб назавжди зберегти спогади про “фінал”, гравці, які взяли участь у події (і, відповідно, в битві з королевою куба), отримають особливий екран завантаження і обгортку!

Як і зазвичай, до закінчення сезону (цього разу до 5 грудня, 00:00по московському часу) слід виконати решту завдань ізабрати неотримані нагороди.

  • виконайте завдання королеви куба зі сторінок 1 і 2.
  • зберіть бульбашки з квітами і райдужні чорнило, щоб створити стилі для мульткарася.
  • обміняйте залишилися бойові зірки на нагороди.

Зверніть увагу, що невитрачені бойові зірки будуть автоматично обміняні на доступні нагороди по порядку. Райдужні і бульбашки з квітами, однак, не будуть обміняні на стилімульткарася, так що вам варто забрати їх самостійно доокончанія сезону. Але не переживайте, завдання з наборів (наприклад,з набору завдань «заражений ронін») нікуди не дінуться: їх можнобудет виконати і в наступному сезоні.

Злитки взяти з собою теж не вийде. Тому 30 листопада, о 17: 00по московському часу, стартує тиждень з великим розпродажем, на якому ви зможете вигідно обміняти злитки на послуги персонажів іекзотичні предмети.

Також на честь закінчення восьмого сезону будуть проведені вихідні з 27 листопада, 03:00 за московським часом, по 29 листопада,15:00 за московським часом. Обов’язково загляньте в гру, щоб скористатися підсилювачем досвіду і забрати залишилися нагороди. А ще всі гравці, які зайдуть в гру починаючи з сьогоднішнього дня, отримають 225 000 очок досвіду!