Найбагатша людина планети земля ілон маск не перестає дивувати громадськість своїми задумами. Так, наприклад, сьогодні він оголосив про випуск нового аксесуара tesla на своїй сторінці в twitter, на аккаунт якого підписані 65 мільйонів чоловік. Новий аксесуар продається на сайті telsa за досить високою для свистка ціною в 50 доларів сша. Однак, cyberwhistle є не просто свистком, це нова віха в свистулькобудуванні.

Свисток cyberwhistle має лімітований тираж, а при його створенні дизайнери явно надихалися зовнішністю автомобіля cybertruck. Незвичайний аксесуар є колекційним предметом вищого класу, зроблений з нержавіючої сталі, призначеної для виготовлення медичних приладів, а також має поліровану обробку. Крім того, свисток має вбудоване кріплення для додаткової універсальності. Поставляється cyberwhistle у великій коробці чорного кольору з непомітним, але стильним дизайном.

Безсумнівно, маск і tesla створили cyberwhistle частково, щоб потролити apple, яка продає свою тканину для полірування за 19 доларів, що є, до речі кажучи, досить популярною, а на даний момент серветку apple можна придбати після замовлення тільки через 6-8 тижнів.

Цікаво, що cyberwhistles на ebay продається за ціною до 250 доларів, хоча деякі продавці просять за неї цілих 1000 вічнозелених доларів. Однак, середня вартість cyberwhistle в 3 або 4 рази вище рекомендованої.