Компанія microsoft оголосила про випуск комунікаційної платформи teams essentials, призначеної для взаємодії співробітників в корпоративному середовищі малого бізнесу.

Система teams створена для спільної роботи співробітників компаній, інтегрована з офісними додатками microsoft 365 і позиціонується в якості робочого інструменту для корпоративної взаємодії. Користувачі сервісу можуть об’єднуватися в команди, всередині яких можна створювати відкриті канали для груп або спілкуватися через особисті повідомлення, обмінюватися документами і проводити віртуальні конференції.

Microsoft teams essentials дозволяє організовувати збори для будь-яких груп тривалістю до 30 годин за участю до 300 осіб, при цьому підтримується повний набір функцій для проведення відеоконференцій, в тому числі віртуальні фони, режим «разом» і автоматичні субтитри. Для зберігання документів кожному користувачеві надається 10 гбайт в хмарному сховищі. На додаток до календаря outlook, в системі реалізовані засоби синхронізації з сервісом google calendar і зберігання історії листування в чатах, наявність якої дозволяє не втратити контекст бесіди і продовжити її в будь-який час. Також повідомляється про підтримку інших інструментів для малого бізнесу.

Вартість підписки на надані microsoft teams essentials послуги становить 288 рублів з розрахунку на одного користувача в місяць.

Глобальний запуск microsoft teams відбувся в березні 2017 року. На даний момент аудиторія комунікаційної платформи налічує 145 млн щоденних користувачів. Сервіс використовують понад 650 тисяч підприємств по всьому світу, включаючи 93 компанії зі списку fortune 100. Продукт доступний на 53 мовах в 181 країні світу.

Якщо ви помітили помилку — виділіть її мишею і натисніть ctrl+enter. / можете написати краще? ми завжди раді авторам.