Китайська компанія oppo в ході заходу snapdragon tech summit 2021 повідомила про те, що флагманський смартфон find x4 pro дебютує в першому кварталі наступного року.

Джерело зображення: oppo

Основою новинки послужить 4-нанометровий процесор snapdragon 8 gen 1, який тільки-тільки представила компанія qualcomm. Чіп об’єднує вісім ядер з тактовою частотою до 3,0 ггц, графічний прискорювач adreno нового покоління і модем snapdragon x65 5g, який вперше в світі здатний забезпечити швидкість завантаження даних до 10 гбіт/с.

Апарату find x4 pro приписують наявність 6,7-дюймового дисплея oled формату 1440p з адаптивною частотою оновлення, що досягає 120 гц. У фронтальній частині розташується 32-мегапіксельна камера.

Джерело зображення: qualcomm

Йдеться про наявність потрійної тильної камери з двома 50-мегапіксельними датчиками і додатковим сенсором на 13 млн пікселів. Крім того, згадано наявність акумуляторної батареї з підтримкою швидкої підзарядки потужністю 80 вт. Об’єм оперативної пам’яті складе 12 гбайт.

Тим часом компанія oppo відзначає, що продовжить тісно співпрацювати з qualcomm technologies у напрямку мобільного зв’язку п’ятого покоління. Саме технології 5g зараз є головним каталізатором світового ринку смартфонів.