Компанія inwin почала продажі корпусу chopin pro, призначеного для створення настільних комп’ютерів невеликого форм-фактора на основі материнських плат типорозміру mini-itx.

Джерело зображень: inwin

Рішення виконано з алюмінію. Загальні габарити складають 244 × 84 × 217 мм. Верхня частина і ліва бічна стінка мають сітчасте виконання, завдяки чому забезпечується хороша вентиляція внутрішнього простору.

Корпус спочатку обладнаний блоком живлення inwin потужністю 200 вт з сертифікацією 80 plus gold. Всередині є місце для двох накопичувачів типорозміру 2,5 дюйма. Допускається застосування низькопрофільного процесорного охолоджувача висотою не більше 43 мм.

Блок введення / виведення розташовується в лівій бічній частині: тут знаходяться два порти usb 3.0, стандартні 3,5-мм гнізда для навушників і мікрофона. Цікаво, що інтерфейсна панель може бути персоналізована завдяки кольоровим вставкам: доступні червоний, синій, зелений і жовтий варіанти.

На базі корпусу можна сформувати компактний десктоп для виконання повсякденних завдань в домашніх або офісних умовах. Допускається вертикальне і горизонтальне розміщення системи.