Як неприємно в СНД просторі платити за Windows. Давно вже поширені різноманітні активатори, які дозволяють отримати повноцінну операційну систему абсолютно безкоштовно і без усіляких труднощів. У цій статті я розповім про активатор для Windows 7 максимальна.

Активатор – це невелика програма, яка дозволяє абсолютно безкоштовно провести активацію Windows. Як правило, більшість збірок оснащені вбудованим активатором. Проте іноді буває, що активація злітає і з’являється повідомлення про те, що Windows залишилося жити 30 днів.

Активатор для Windows 7 Максимальна

Нижче наведу кілька варіантів активаторів. Виберіть для себе свій активатор для Windows 7 максимальна, і використовуйте його на своєму комп’ютері.

RemoveWAT 2.2.6

Активатор користуються популярністю у багатьох користувачів, так як крім версії Максимальна, він може активувати інші збірки Windows 7.

Працює просто. Напис про відсутньою активації видаляється, виробляється установка компонентів активації. І після перезавантаження ви бачите бажане повідомлення про успішної активації Windows 7 Максимальна. При цьому системні файли операційної системи не модернізуються і не змінюються.

Loader extreme edition

Активатор показує хорошу швидкість при роботі і відрізняється простотою – пару кліків і Windows 7 Максимальна активована. Принцип роботи простий – вводиться готовий ліцензійний ключ і відключається служба його перевірки через інтернет.

Chew Wga

Цей активатор Windows 7 Максимальна також зручний своєю простотою. Всього пару кліків, і система буде активована. Активація вічна і не злітає від збоїв. Надійний варіант для новачків.

7 Loader 2.2.2 by Daz

Один з найпотужніших активаторів для Windows. Крім сімки підтримує і інші. Так само, як і всі описані ваше, показує простоту в роботі, і активує всього в пару кліків. Найголовніше – навіть якщо Windows буде оновлено, активація все одно не злетить. Так що, можна сміливо заявити, що це вічний активатор.

Chew7

Цей активатор відомий користувачам так само і під назвою «морквинка» у вигляді свого специфічного інтерфейсу. Активує Windows 7 Максимальна за кілька кліків. Може з легкістю. Провести активацію та інших збірок Windows 7.

Loader 1.6.1 by Hazar

Активатор, який встановлює в Windows сертифікат одного з відомих брендів. Таким чином, копія операційної системи стає ліцензійної в повній мірі. Активація не злітає і також відбувається легко і просто.