Хайп-проект — це зовсім не про гучному скандалі, зоряному розлучення або підлітковому свавілля. У світі ефективних бізнес-рішень це новий і дуже амбітний спосіб створення фінансової піраміди. Про те, як працюють хайп проекти, хто їх вигадує, і чому вони б’ють усі рекорди популярності, поговоримо в цій статті.

Чому хайп точно спрацює

В епоху криптовалют і инставезд робочі інструменти у бізнес-середовищі теж змінюються в дусі часу. Абревіатура HYIP означає «високоприбуткова інвестиційна програма», а по-простому — піраміда, де кожен учасник заробляє, тому що поряд з ним у бізнес-ідею інвестують і інші люди.

Боятися словосполучення «фінансова піраміда» не варто — це просто відносно новий вид інвестування, який хоч і відноситься до сверхрискованному типу, але і доходи обіцяє чималі. Бажаючих додати в свій інвестиційний портфель які-небудь цікаві hyip проекти стає все більше. Попит легко пояснити:

  • вони обіцяють швидкий заробіток — деякі обіцяють щотижневі або навіть щоденні виплати відсотків і швидкі повернення вкладеного депозиту, від двох тижнів до місяця;
  • це доступно — почати можна з найсмішнішої суми зразок 1 долара;
  • зрештою, це просто цікаво — частини інвесторів подобається сам процес «полювання» на вигідний хайп.

Ті, хто грамотно і з «холодною головою» підходить до питання інвестування в хайпи, рідко залишаються без заробітку. Керуючись правилом ризикувати лише тими сумами, які не шкода буде втратити і своєчасно виводити гроші, можна швидко збільшити наявний капітал.

Однак більш реальний спосіб заробити на хайпи — це заснувати його, а не вкластися у вже існуючий. Як це зробити? Розглянемо далі.

Як створюється проект

Перше і найголовніше у створенні хайпи — знайти надійного підрядника. В хорошому агентстві допоможуть і з дизайном, і з ідеєю. Можна вибрати один з варіантів:

  • хайп під ключ — тобто абсолютно новий, унікальний і тільки ваш кейс з оригінальною концепцією;
  • копію вже доконаних проектів;
  • доопрацьовану копію колишніх хайпів;
  • hyip рівня «топ» з нестандартним рішенням в основі складної МЛМ-структурою.

Все залежить від цілей, які переслідує майбутній власник інвестфонду. Чим дешевше коштує створення проекту, тим грубіше» він виглядає, а значить, тим менші перспективи його існування.

Що потрібно врахувати власнику хайпи

Не один десяток інвестпроектів-одноденок пішов у небуття, поховавши надії інвесторів на заробіток. Перша хвиля популярності hyip вже пройшла, а значить, учасники і ті, хто лише роздумує над можливістю вкладу, стали розбірливішими. Основні критерії, якими керуються майбутні вкладники при виборі проекту:

  • прибутковість — і чим вона вище, тим менше довіри хайпи;
  • дизайн — якісний, барвистий, «смачний» сайт завжди вселяє більше довіри, і це не дивно, адже дає зрозуміти відвідувачеві, що до справи автори підійшли серйозно;
  • «легенда» — так називається підґрунтя інвестування, наприклад, «зелена енергія», заробіток на биткоинах, і чим вона унікальніше, тим більше довіри викликає хайп.

Замовити інформаційний продукт у фахівців солідної студії — значить забезпечити собі спокійний старт. Як правило, замовляючи проект під ключ, ви отримуєте повний пакет послуг — від обговорення концепції, узгодження дизайну та контенту, до верстки, інтеграції, розкрутки.

Ціни можуть бути самими різними. Наприклад, студія chyip.com пропонує комплексну розробку унікального хайпи від 799 доларів, а ось копію, просту або доопрацьовану, можна придбати і зовсім недорого — від 150 дол. Топові проекти — вже інша категорія. Тут доведеться викласти мінімум 7-10 тисяч доларів.