Відразу в декількох російських університетахвідкрилися спеціалізовані центри сертифікації по хмарних технологіямmicrosoft. Це дозволить студентам отримати сертифікат міжнародного зразка, який підтвердить їх рівень знань і навичок для роботи в сфері it або іншої, де потрібні знання сучасних технологій.

Перші центри сертифікації відкрилися в реуімені плеханова, в московському міському педагогічному університеті, казанскомфедеральном університеті і декількох інших освітніх установах.підготовка до іспитів дозволить студентам розширити свої базові знання інавики, а отримання сертифікату стане вагомим доповненням до портфоліо.

Андрій шимбірєв, начальник навчально-виробничого тренінгового центру фгбоу во ” реу ім. Г. В. Плеханова ” мпт розповів, що сертифікація microsoft дозволяє підтримувати і мотивувати молодих студентів на шляху до успішної професійної кар’єри. Крім того, можливість отримання міжнародного сертифікату — це додаткова перевага при виборі університету.

” як показало наше дослідження, 44%російських роботодавців вважають, що співробітникам не вистачає цифрових навичок.знання та практика в галузі сучасних технологій є однією з ключевыхкомпетенций на ринку праці, тому розвивати цифрову грамотність і изучатьтехнологии необхідно всім студентам, незалежно від того, де вони потім будутработать», — зазначила еленасливко-кольчик, керівник напрямку по роботі з організаціями освіти і науки microsoft в росії.

У майбутньому microsoft збирається открытьнові навчальні центри в установах загальної, середньої, професійної ідополнительного освіти. Компанія запевняє, що відкрити на своєму майданчику центр сертифікації зможе будь-який освітній заклад.