Представники компанії “макцентр”, яка є ексклюзивним дистриб’ютором продукції onyx international, офіційно представила на території росії відразу чотири нових електронних читалки. Три пристрої зі списку є оновленими версіями моделей з досить популярних лінійок виробника-мова про флагманську модель onyx boox max lumi 2 і широкоформатні рідери onyx boox note 5 і onyx boox note air 2. Крім того, компанія представила світу абсолютно новий гаджет під назвою onyx boox leaf — це нетиповий для бренду рідер з діагоналлю дисплея 7 дюймів, який підійде цінителям компактності.

Onyx boox max lumi 2

Пристроєм з найбільшою діагоналлю дисплея виступає флагманський рідер max lumi 2 — потенційний покупець отримує доступ до дисплея на 13,3 дюйма, який ще й обладнаний відразу двома сенсорами (ємнісним і індукційним). За рахунок цього користувач може зручно управляти елементами інтерфейсу гаджета і робити рукописні замітки або малюнки за допомогою спеціального стилуса. Варто відзначити, що корпус гаджета виконаний з міцного сплаву алюмінію і магнію, екран прикритий захисним склом, а операційною системою читалки виступає android 11 з оновленою програмною оболонкою.

Рекомендована ціна onyx boox max lumi 2 — 84 990 рублів.

Onyx boox note 5 і onyx boox note air 2

Обидві читалки є прямим продовженням популярної серії рідерів з діагоналлю дисплея в 10,3 дюйма — це компактніше флагмана, але все ще досить комфортно, щоб поглинати будь-який контент. Гаджети привертають увагу легкими і досить тонкими корпусами, захисним склом asahi поверх дисплея, роз’ємами usb type-c, більш швидкими (в порівнянні з попереднім поколінням) процесорами і сучасною операційною системою. А ще тут реалізована підтримка otg і, як і у флагмана, є вбудовані wi-fi і bluetooth-модулі.

Onyx boox note 5

Рекомендована ціна onyx boox note 5-55 490 рублів.

Рекомендована ціна onyx boox note air 2 — 49 990 рублів.

Onyx boox leaf

Досить компактне рішення надасть користувачам доступ до 7-дюймового дисплея e ink carta plus з підсвічуванням і сенсорним управлінням. Під “капотом” пристрою розташований процесор на 8 обчислювальних ядер, а також 2 гб оперативної і 32 гб вбудованої пам’яті. Ще є модуль wi-fi (працює в двох частотних напрямках), bluetooth-модуль для підключення зовнішніх пристроїв або передачі файлів, операційна система android 10 з вбудованим магазином додатків і безліч інших дрібніших бонусів. При цьому пристрій теж поставляється в досить тонкому і легкому корпусі із захисним склом asahi, як і у старших побратимів.

Рекомендована вартість onyx boox leaf – 23 990 рублів.