Американська компанія azza technologies представила оригінальний комп’ютерний корпус під назвою regis 902: пристрій має форму куба, який може розташовуватися під кутом на спеціальній підставці.

Джерело зображень: azza technologies

Новинка виконана в чорному кольорі з золотистими акцентами. В обробці екстер’єру застосовуються затемнене загартоване скло і сітчасті вставки з алюмінію. Фронтальна панель infinity mirror наділена багатобарвним підсвічуванням argb, яке за рахунок багаторазових відображень створює ефект нескінченності.

Загальні габарити складають 610 × 481 × 529 мм, вага — 12,5 кг допускається застосування материнських плат типорозміру atx, micro-atx і mini-itx. Слоти розширення виконані за схемою “7 + 3”, завдяки чому можливий вертикальний монтаж великого графічного прискорювача. Довжина останнього може досягати 336 мм (320 мм при вертикальній установці).

У корпусі є місце для одного 3,5 “накопичувача і двох пристроїв зберігання даних типорозміру 2,5”. Інтерфейсний блок містить стандартні гнізда для навушників і мікрофона, два порти usb 3.0 і роз’єм usb type-c.

При використанні повітряного охолодження можна задіяти до п’яти вентиляторів діаметром 120 або 140 мм. В разі рідинного контуру можна встановити два радіатора формату до 280 мм. Висота процесорного кулера не повинна перевищувати 210 мм