В той час, як складні смартфони з гнучкими екранами набирають популярність, виробники не припиняють працювати над новими форм-факторами, які дозволяють зробити пристрої ще компактніше, при цьому не обмежуючи користувачів в корисній площі дисплея. Сьогодні ресурс 91mobiles опублікував патент китайської компанії vivo, який описує смартфон з “розтягується” дисплеєм.

Джерело зображень: 91mobiles

Заявка на патент була подана vivo до світової організації інтелектуальної власності ще в травні 2021 року, і затверджена лише 2 грудня. Розміщені в документі зображення показують, що vivo працює над смартфоном з екраном, площа якого може збільшуватися майже в два рази. Пристрій буде оснащений двигуном, який при спрацьовуванні автоматично висуває дисплей. При цьому збільшення екрану може бути ініційовано користувачем, або відбуватися автоматично, наприклад, при запуску камери.

Vivo – не перша компанія яка працює над концепцією смартфона з висувним дисплеєм. Раніше в цьому році oppo представила концептуальний пристрій з аналогічною конструкцією екрану під назвою oppo x. Варто відзначити, що на ринку поки немає смартфонів з «розтягуються» екранами, і поки невідомо, коли з’являться перші серійні пристрої в такому форм-факторі.