Конвертація PDF в формат документів Word засобами платних продуктів Adobe, ABBYY і Microsoft

Формат електронних документів PDF (Portable Document Format) завоював високу популярність завдяки своїй кроссплатформенности і безоплатного розповсюдження програми для читання PDF – Adobe Reader. Проте редагувати PDF-файли ця програма дає можливість тільки за допомогою спеціального платного сервісу Adobe Online Services, що дозволяє конвертувати PDF-файли в документи Word і Exel на сервері Adobe. Для цього у вікні програми Adobe Reader вибрати пункт Convert PDF to Word or Exel. І в відкрилася вкладці вибрати шлях до вихідного PDF-файлу.

Рис. 1 Конвертація PDF в Word або Exel в Adobe Reader

Річна абонентська плата на сервіси Adobe Online Services становить від $24 до $90 в залежності від набору функцій у пакеті. Якщо необхідність редагувати PDF-файли виникає рідко, то доцільність підписки на подібні послуги викликає великі сумніви. Точно за таким же причин не будемо розглядати досить зручні пакети ABBYY PDF Transformer 3.0 (вартість ліцензії близько $37) і Microsoft Word 2013 (близько $93).

Однак вихід є – безкоштовний конвертер з PDF в Word від компанії SmartSoft.

Free PDF to Word Converter – безкоштовний конвертер PDF-файлів в документи Word

Американська компанія SmartSoft розробила цілу лінійку програмних продуктів, що дозволяють конвертувати PDF-файли в документи Microsoft Word і інші формати. Версії Standard і Professional цих продуктів, що дозволяють конвертувати PDF в DOC, XLS, HTML, TXT, JPEG, RTF, TIFF, PPT і інші формати з широкими можливостями редагування, коштують $39,90 і $69,90, відповідно. Однак для простих задач, де вимагається тільки конвертувати PDF-файли в документи Microsoft Word, компанія SmartSoft розробила безкоштовний продукт – Free PDF to Word Converter. Скачати конвертер з PDF в Word можна зі спеціального сайту SmartSoft, створеного для просування безкоштовної версії програми.

Рис. 2 Сторінка завантаження безкоштовного конвертера Free PDF to Word Converter

Установка конвертера Free PDF to Word Converter

Для установки converter Free PDF to Word Converter досить запустити на виконання скачаний файл pdf-to-word-converter.exe і слідувати підказкам. Запуститься стандартний майстер установки програм, знайомий всім по більшості простих Windows-додатків. Можна слідувати інструкціям за замовчуванням, натискаючи на кожному наступному кроці кнопку Next, але, можливо, деякі користувачі захочуть самостійно вибрати папку для встановлення програми.

Робота з конвертером Free PDF to Word Converter

Програма Free PDF to Word Converter має тільки англомовну версію, проте її інтерфейс настільки простий і зрозумілий, що не виникає потреби в локалізації.

Рис. 3 Інтерфейс програми Free PDF to Word Converter

Натиснувши на кнопку Select File (Вибрати Файл), ви перейдете в звичайний провідник Windows. З його допомогою виберіть PDF-документ, який плануєте конвертувати документ Word.

Рис. 4

Після вибору PDF-документа його ім’я буде відображатися в поле зліва від кнопки Select File. При необхідності можна вибрати інший файл, повторивши описану вище операцію.

Рис. 5

За замовчуванням створений з PDF-документа в документ Word буде збережено в папці Мої документи. Однак ви можете самостійно вибрати папку для збереження, натиснувши на кнопку Select another folder (Вибрати іншу папку).

Після того, як папка для збереження кінцевого документа вибрано, натисніть на кнопку Convert (Конвертувати). Конвертація PDF в Word займає кілька секунд, але для кожного конкретного документа її тривалість індивідуальна, виходячи з розміру файлу. Про успішне конвертуванні проінформує з’явилося вікно з кнопками Open File (Відкрити Файл), Open Folder (Відкрити Папку і Close (Закрити).

Рис. 6

За замовчуванням підсвічена кнопка Open File. При натисканні на неї відкриється створений документ Word .

Рис. 7

Конвертер Free PDF to Word Converter конвертує PDF документи у формат DOC.

Якщо необхідно отримати формат DOCX, то слід виконати додаткове перетворення засобами Microsoft Word 2007 і вище.

Джерело: http://softkb.com.ua/