Директор з маркетингу споживчих продуктів китайського підрозділу lenovo опублікував в соціальній мережі weibo» живу ” фотографію нового планшетного комп’ютера, анонс якого очікується найближчим часом.

Джерело зображень: weibo / gizchina

Як повідомляють мережеві джерела, мова йде про підготовку компактного гаджета ігрового рівня. Розмір його дисплея складе близько 8 дюймів по діагоналі.

На представленому знімку проглядається фронтальна камера, розташована на одній з рамок навколо екрану. Очевидно, пристрій також отримає тильну камеру, але дозвіл датчиків поки не розкривається.

Спостерігачі вважають, що з випуском новинки lenovo має намір вийти в той сегмент ринку, в якому зараз домінує apple ipad mini. Цей планшет наділений 8,3-дюймовим дисплеєм liquid retina з роздільною здатністю 2266 x 1488 пікселів і процесором apple a15 bionic.

Про апаратну платформу гаджета lenovo відомостей поки немає. Може бути застосований один з чіпів qualcomm snapdragon середнього рівня або виріб mediatek kompanio. У продаж, швидше за все, надійдуть модифікації з підтримкою стільникового зв’язку і без. В якості програмної платформи буде застосовуватися операційна система android.

У третьому кварталі нинішнього року світові поставки планшетів знизилися на 15% в порівнянні з аналогічним періодом 2020-го. Підсумковий результат, за оцінками canalys, склав 37,7 млн штук.