До довгоочікуваного релізу триквела «людини-павука» залишилося менше місяця, і фанати marvel studios пильно стежать за рекламною кампанією.

Зовсім недавно з’явився другий повний трейлер фільму, в якому були показані п’ять лиходіїв фільму, зокрема, доктор октавіус альфреда моліни і зелений гоблін віллема дефо. Мультивселенная mcu збирається широко розкрити свої двері в стрічці, оскільки пітер паркер (том холланд) і доктор стрендж (бенедикт камбербетч) роблять все можливе, щоб врятувати свою реальність.

Звичайно, багатьох цікавлять деталі повернення тобі магуайра і ендрю гарфілда до ролей людини-павука. Хоча досі залишається загадкою, як вони вплинуть на історію «немає шляху додому» , – але тепер у нас з’явилася інформація щодо цього.

Інсайдер деніел ріхтман поділився подробицями про ролі тобі магуайра і ендрю гарфілда в «людині-павуку: немає шляху додому ” на своєму youtube-каналі. Перш за все, варто зауважити, що у них буде всього близько півгодини екранного часу в триквелі.

Після прибуття у всесвіт mcu два пітера паркера будуть старанно працювати, щоб допомогти герою холланда знайти рішення проблеми з мультивселенной. Це трапиться вже після першого акту. Кажуть, що персонажі гарфілда і магуайра спочатку об’єднають свої уми як “вчені”, перш ніж вони приєднаються до дії в якості супергероїв.

Тріо буде працювати разом, щоб з’ясувати, що відбувається з мультивселенной і перетином різних всесвітів, і лише під кінець вони одягнуть костюми павука. Все це відбувається до того, як три героя об’єднуються, щоб битися з п’ятьма лиходіями в епічній фінальній битві.

Згідно з чутками, гарфілд і магуайр отримали можливість показати, що їх пітер паркер – більше, ніж просто супергерої.