Як вже повідомляла компанія amazon, команда new world збирається почати злиття серверів, починаючи з mardi і brittia з кластера центральних серверів eu 8 грудня. Шанувальники просили розробників прискорити процес злиття серверів через проблеми з низькою чисельністю населення, що є однією з найбільших проблем для будь-якої mmo.

“ми об’єднаємо mardi з brittia 8 грудня 2021 року”, – йдеться в повідомленні модератора на форумі new world. На даний момент обидва сервери заблоковані і при вході в гру гравці бачать банер в нижній частині екрана з нагадуванням про злиття.

Сервер стає кандидатом на злиття, якщо виявляється, що його продуктивність знаходиться на неоптимальному рівні з точки зору залученості та/або населення. Потім його об’єднують з іншим сервером на основі таких факторів, як фракція, стиль гри, часові пояси і мова, щоб злиття відбулося без особливих потрясінь для гравців.

Як відзначають розробники, по завершенні злиття гравці не втратять ні прогресу, ні ресурсів. Основна відмінність, яку можна буде помітити, полягає в тому, що території як і раніше будуть належати гільдіям на сервері, на якому відбудеться об’єднання.