Програма 3d моделювання дизайну інтер’єру буде корисним помічником, наприклад, якщо ви задумали зробити в будинку ремонт або просто переставити меблі. Завдяки цьому інструменту ви зможете на екрані комп’ютера розставити всі меблі, розфарбувати всі стіни і подивитися, як це буде виглядати. При необхідності, ви зможете щось змінити, підправити, щоб краще виглядало. Таким чином, можна легко розробити повноцінний і якісніше план інтер’єру.

Отже, в цій статті ви дізнаєтеся про програму «Дизайн Інтер’єру 3D», і побачите, на що вона здатна.


«Дизайн Інтер’єру 3D» дозволяє створити на комп’ютері план кімнати з розстановкою меблів і обробкою стін. Цей інструмент повністю російською мовою, і зовсім не вимагає якихось професійних знань по 3D моделюванню. Крім того, в ньому є безліч простих і зручних елементів.


Це вам теж може бути цікаво:

  • Програма для розстановки меблів Sweet Home 3D

Більше 50 видів меблів

Почавши працювати з програмою 3d моделювання дизайну інтер’єру, нестачі в розмаїтті предметів меблів ви не відчуєте. Цілих 50 всіляких примірників будуть у вашому розпорядженні.

В складі міститься меблі для вітальні, передпокою, ванної, кухні та інших, а також безліч різноманітних аксесуарів. Все це зручно классировано.

Скріншот програми «Дизайн Інтер’єру 3D»

Більше 120 видів матеріалів

«Дизайн Інтер’єру 3D» містить більше 120 видів матеріалів для обробки внутрішніх і зовнішніх поверхонь стін, стелі, підлоги, а також меблів. Присутні різноманітні види шпалер, лінолеуму, плитки, тканин і металеві види поверхонь.

Програма 3d моделювання дизайну інтер’єру дозволяє підібрати фінішні покриття для всіх видів поверхонь і всіх видів кімнат.

Простота

Як було відмічено вище, головне достоїнство цього інструменту в простоті. Це досягається за рахунок наступних обставин:

  • Інтерфейс повністю російською мовою.
  • Все інтуїтивно зрозуміло.
  • У програму вбудовані відео-інструкції, які допоможуть розібратися, якщо раптом виникла заковика.
  • Ніякі знання по 3D моделюванню не потрібні. Навіть якщо в перший раз зіткнулися з цією областю, у вас вийде створити проект інтер’єру.

Зручність

Програма 3d моделювання дизайну інтер’єру буде незавершеною, якщо ви не зможете поділитися з кимось своїми ідеями. Тому в даному інструменті передбачені функції роздрукування проекту на папері різних розмірів, а також конвертування в формат зображення Jpeg або PDF.

Завантажити цю програму можна за посиланням нижче.

Дизайн Інтер’єру 3D

  • Операційна система: Windows XP, 7, 8, 10;
  • Розробник: AMS Software;
  • Мова: російська;
  • Ціна: 990 р.

Завантажити зараз!627 Завантаження