0 журналісти охрестили fallout 4 винуватицею трагедії в оксфорді

Незважаючи на масу спростовують досліджень, ігри все ще часом називають причиною неналежної поведінки підлітків і навіть справжніх злочинів. Після недавньої трагедії в школі міста оксфорда, штат мічиган, журналісти знову не упустили шансу приплести «жорстокі стрілялки». На цей раз в негативному впливі звинуватили fallout 4-все через одну цитати, яку bethesda сама використовувала в якості відсилання.

Тиждень тому, 30 листопада, 15-річний ітан крамблі відкрив стрілянину в школі, в результаті чого загинули чотири учні і постраждали ще семеро людей. Характеризуючи підлітка, канал inside edition вказав на кілька його повідомлень в соціальних мережах, в одному з яких він написав: «я став смертю, руйнівником світів. До завтра, оксфорд”. Перша частина, на думку журналістів, відсилає до fallout 4.

Хоча крамблі дійсно захоплювався відеоіграми, про що він сам не раз розповідав у власних відео на youtube, першоджерелом цитати є далеко не екшен-rpg від bethesda. У fallout 4 вона потрапила завдяки роберту оппенгеймеру, якого часто називають «батьком атомної бомби». При цьому сам фізик взяв це висловлювання з бхагавадгіти, давньоіндійського релігійно-філософського твору.

Цілком можливо, що крамблі вперше почув цю цитату саме в fallout 4, проте в мережі з позицією журналістів багато хто не погодився. На думку користувачів, звинувачуючи відеоігри в подібних трагедіях, журналісти залишають без уваги їх реальні причини. Просто тому що так простіше і зручніше.