Rhinoceros 6 — це новітня версія популярного інструменту для 3D моделювання. Найцікавіше для віртуальних художників те, що в цій версії присутній офіційний російську мову. Переклад був організований дистриб’ютором Rhinoceros в Росії – компанією Sabbit.

У цій статті ви дізнаєтеся про те, що корисного з’явилося у шостій версії Rhino і які додаткові можливості з’являться у дизайнерів.

Основні доопрацювання

У новій версії Rhinoceros, як і завжди, при випуску чергового релізу, були доопрацьовані різноманітні робочі процеси, завдяки чому використання програми стало більш комфортним і продуктивним. Також в Rhinoceros 6 більш глибоко інтегрована візуальне середовище програмування Коник.

Grasshopper, до речі, теж був поліпшений, і за деякий час тестування ця середовище стала незамінною і надійною частиною Rhinoceros.

Створення презентацій

У Rhino 6 значно поліпшена робота з демонстрацією презентації. Завдяки цьому інструменти ви зможете легко, красиво і зрозуміло показати своїм партнерам те, що необхідно.

Презентація – це найефективніший спосіб донесення інформації. З допомогою цього прийому навіть саму важку річ вийде легко пояснити. Візуалізація з Rhino 6 стане відмінним професійним способом подати необхідні відомості.

Покращена візуалізація

У Rhino 6 використовуються нові технології візуалізації об’єктів. Таким чином, програма застосовує всі можливості сучасного обладнання для обробки графіки. Вона не просто витрачає ресурси, а робить це економно і оптимально. Саме з-за цього кількість збоїв при рендерінгу зведено до мінімуму, а якість зображення покращено в рази.

Створення документації

Rhino 6 може не тільки візуалізувати різноманітні об’єкти. Також цей інструмент здатний створювати документацію та креслення, які показують, як реалізувати фізично те, що змодельовано графічно.

В останній версії значно поліпшений і змінений інтерфейс для створення документації до моделей. Є можливість працювати з DWG і RichText.

Створення 2D зображень

В останній версії Rhino також був покращений інструмент для генерації зображень у форматі 2D. Тепер таке ракурс можна отримати набагато швидше, і зображення виходить більш якісним.

Ви познайомилися з основними поліпшеннями нової версії Rhino. Тепер залишилося побачити і спробувати їх самому, на практиці.