Кілька місяців тому найбільш обговорюваною темою стали мемние криптовалюта. Сотні тисяч людей говорили про те, як планували купити кілька мільярдів монет shiba inu, але так і не зважилися цього зробити. Ну а насправді найбільш популярною криптовалюта був dogecoin. Ілон маск зробив все, щоб перші власники цифрового активу стали мільйонерами. Подейкували, що і сам ілон вклався в собачу криптовалюта, але довести цей факт нікому не вдалося. Складно навіть підрахувати кількість мемів, пов’язаних з підвищеним інтересом засновника tesla до скромного токену. Що цікаво, часто ілон маск і сам з великим задоволенням публікував на своїй сторінці в twitter найбільш цікаві жарти.

Оскільки все хороше (або погане) рано чи пізно закінчується, в якийсь момент ілон маск переключився на інші справи, залишивши власників dogecoin наодинці зі своїми проблемами. Зверніть увагу на графік нижче. У травні мемний токен впритул наблизився до позначки в 1 долар, що дозволило йому увірватися в четвірку найбільш дорогих криптовалют. Після обвалу ринку власники dogecoin робили кілька спроб розворушити ілона маска, але так і не змогли цього зробити, адже з тих пір він випустив всього кілька коментарів на цю тему, які ніяк не ставилися до даної криптовалюта.

Сьогодні dogecoin належить до класу повільно йдуть з ринку криптовалюта. Великі власники давно отримали свої сотні мільйонів доларів, багато інвесторів вийшли з гри з відносно невеликими втратами, а віддані фанати ілона маска продовжують тримати монети, сподіваючись повернути витрачені на них гроші. А взагалі dogecoin трохи нагадує chia coin. Обидві виконали поставлені перед ними завдання, обидві не цікаві трейдрам і інвесторам.

Точно така ж ситуація і з shiba inu. Експерти впевнені, що в найближчі місяці мемная криптовалюта впаде, потягнувши з собою інвестиції звичайних користувачів. Хтось вважає, що засновників подібних шахрайських активів в нормальному суспільстві варто було б притягнути до відповідальності. Можливо, незабаром так і буде, адже окремі особистості роздали неіснуючі фантики, отримавши за них мільйони доларів, а тепер і зовсім можуть зникнути в невідомому напрямку. Почитати більше на тему shiba inu можна в нашому матеріалі. Засновники даного активу щосили роблять вигляд, що їх монета комусь цікава. Вони всіляко привертають до неї свою увагу і навіть планують робити ігри, використавши в якості прообразу власну серію nft токенов shibarium.

Експерти констатують, що одна з проблем dogecoin, яка, можливо, стала причиною різкого зниження інтересу до неї з боку ілона маска – це висока концентрація в руках обмеженої кількості людей. Так, майже 42% всіх монет належить 10 власникам. Якщо перевести це в долари-то ці десять чоловік казково розбагатіли, адже сьогодні на їх рахунках трохи менше 10 мільярдів доларів. А ось імен цих героїв не знає ніхто.