У цій статті ви можете ознайомитися з можливостями MS Office Starter 2010.

Дуже часто на нашому сайті з’являються коментарі, суть яких зводиться до того, що в опублікованих на сайті статтях з категорії MS Office 2007/2010 використовується інша версія цього програмного продукту. Користувачі скаржаться, що в їхній версії не виходить створити виноску, рядок підпису, примітка, присутня реклама.

Зараз пояснимо чому річ: всі статті нашого сайту написані для версії MS Office 2010 Professional, а на Ваших комп’ютерах і ноутбуках встановлена спрощена версія MS Office Starter 2010 з обмеженим набором можливостей і рекламою. Для роз’яснення звернемося до сайту office.microsoft.com.

Випуск Microsoft Office Starter 2010 надає домашнім користувачам, які придбали комп’ютери з попередньо завантаженим ПО, можливість відразу почати виконувати найпростіші і стандартні робочі завдання. Цей випуск складається тільки з двох програм: Microsoft Word Starter 2010 і Microsoft Excel Starter 2010, які являють собою версії Microsoft Word і Excel з обмеженою функціональністю і рекламою.

Випуск Office Starter доступний лише як попередньо завантажене на деякі нові комп’ютери програмне забезпечення, яке можна оновити до повних наборів додатків Office. Випуск Office Starter не є пробною версією програмного забезпечення — термін його дії не обмежений. Якщо ви приймете рішення про перехід до Microsoft PowerPoint 2010 Microsoft Outlook 2010 і багатим можливостям повній версії Office, оновлення можна виконати декількома клацаннями миші. Посилання на повний текст статті тут.

Це означає, що якщо Ви хочете користуватись усіма можливостями MS Office 2010, Вам необхідно оновити до повної версії MS Office 2010 Professional. Далі наведено приклад всіх обмежень Word Starter в порівнянні з повною версією Word. Приклад взято з сайту office.microsoft.com.

Обмеження, що відносяться до роботи з документами:

1. Надбудови не підтримуються. Word Starter встановлюється без надбудов.

В документі, створеному з використанням надбудови, деякі функції можуть не підтримуватися.

2. Рисунки SmartArt. Не підтримується створення.

У документі, що містить рисунки SmartArt можна редагувати і форматувати текст, відформатувати фігури, вирізати, копіювати, вставляти та видаляти рисунки SmartArt.

3. Закладка. Не підтримується створення.

У документі, що містить закладки, можна використовувати посилання на закладки для переходу між закладками.

4. Перехресне посилання. Не підтримується створення.

У документі, що містить перехресні посилання, можна оновлювати дані або видаляти перехресні посилання.

5. Зміст. Не підтримується створення.

У документі, що містить зміст, можна оновлювати дані, копіювати та вставляти елементи, форматувати текст або видалити зміст.

6. Виноски. Не підтримується створення.

У документі, що містить виноски, можна використовувати посилання на виноски для переходу між виносками. Можна також вирізати, копіювати та вставляти виноски і форматувати текст.

7. Підписи. Не підтримується створення.

У документі, який містить підписи, можна оновлювати дані. Можна також вирізати, копіювати та вставляти елементи покажчика і форматувати текст.

8. Покажчик. Не підтримується створення.

У документі, що містить вказівник, можна оновлювати дані. Крім того, можна вирізати, копіювати, вставляти виноски і форматувати текст.

9. Формула. Не підтримується створення.

У документі, що містить форматовані формули, можна відображати форматовані формули безпосередньо в документі, змінювати їх. Крім того, можна вирізати, копіювати, вставляти формули і форматувати текст.

10. Список ілюстрацій. Не підтримується створення.

У документі, що містить список ілюстрацій, можна оновлювати дані. Крім того, можна вирізати, копіювати та вставляти елементи і форматувати текст.

11. Таблиця посилань. Не підтримується створення.

У документі, який містить таблицю посилань, можна оновлювати дані. Крім того, можна вирізати, копіювати та вставляти елементи і форматувати текст.

12. Посилання та список літератури. Не підтримується створення.

У документі, що містить посилання та список літератури, можна змінювати посилання і джерела, а також оновлювати дані. Крім того, можна вирізати, копіювати, вставляти посилання і джерела та форматувати текст.

13. Рядок підпису. Не підтримується створення і не підтримуються цифрові підписи.

У документі, який містить рядок підпису з дійсної підписом, можна переглядати складу підпису. Крім того, можна вирізати, копіювати, вставляти, видаляти рядок підпису та змінювати її розмір.

14. Експрес-блоки, включаючи елементи керування вмістом, автотекст і поля. Елементи керування вмістом неможливо створити.

Якщо відкрити документ, що містить елементи керування вмістом, можна змінити їх вміст або видалити їх. Деякі типи автотексту (повторно використовуваного вмісту), властивості документа і поля можна вставити в документ не з колекції експрес-блоків, а іншими способами. Наприклад у програмі Word Starter можна вставити номер сторінки або поточну дату і час за допомогою команд на вкладці Вставлення.

15. Об’єкти можна додавати в документ, перетягуючи їх на документ.

Об’єкти деяких типів обробляються як зображення, для відкриття інших типів об’єктів потрібно перейти на вкладку Файл і клацнути кнопку Відкрити (потрібне встановлене програмне забезпечення для відкриття об’єктів).

16. Примітки. Не підтримується створення і видалення.

У документі, що містить примітки, можна форматувати та редагувати текст у примітках.

17. Формати файлів: DSN, MDE, ACCDE, ODC, UDL, WLL.

Файли цих форматів не підтримується у програмі Word Starter.

Обмеження, що відносяться до функціоналу Word Starter

1. Панель швидкого доступу можна відображати над або під стрічкою, але не можна додавати або видаляти команди.

2. Налаштування стрічки. Можна налаштувати стрічку Word Starter, але її можна згорнути або розгорнути, натиснувши поєднання клавіш CTRL+F1.

3. Відстеження змін. Відкривши документ, який змінювався функції відстеження змін, в ньому можна побачити редакторські правки. У програмі Word Starter не можна приймати або відхиляти зміни, а також включати або вимикати функцію відстеження змін.

4. Організатор стандартних блоків недоступний в Word Starter для налаштування колекцій титульних сторінок, колонтитулів, номерів сторінок та написів. Самі по собі колекції підтримуються в microsoft Word Starter і містять елементи, які доступні на веб-сайті Office.com при наявності підключення до Інтернету.

5. Захист документа. Не можна включати або вимикати захист документа. У документі з включеною захистом можна вносити зміни тільки в тих місцях, де на це є дозвіл.

6. Мовні пакети. Підтримуються засоби перевірки правопису, але не можна змінювати мову інтерфейсу або довідки.

7. Загальний доступ. Можна обмінюватися документами, зберігши їх у службі Windows Live SkyDrive мережному розташуванні або переслав по електронній пошті. Але в програмі Word Starter відсутня команда для відправки документів по факсу через Інтернет або для збереження документів на сайті SharePoint.

Посилання на повний текст статті тут.

Залишається ще раз нагадати: якщо Ви хочете прибрати всі обмеження версії MS Office Starter 2010, потрібно придбати повну версію MS Office 2010 Professional.

Джерело: http://catalog-security.com.ua/