Компанія microsoft повідомила про початок бета-тестування нативного клієнта хмарного сховища onedrive для пристроїв під управлінням windows on arm, а також комп’ютерів mac на базі arm-процесорів apple m1.

Alex castro / the verge

Нативна версія програми повинна забезпечити більш високу продуктивність роботи в порівнянні з x86-версією, що працює на arm-пристроях за допомогою емуляції, відзначає компанія.

Для можливості спробувати наївний клієнт onedrive спершу необхідно приєднатися до програми тестування. Для цього необхідно зайти в» параметри «програми і натиснути на вкладку»відомості”.

Джерело зображення: microsoft

У нижній частині розділу з’явиться кнопка для установки попередньої версії нативного клієнта для arm64 (windows) або apple silicon (mac).

Джерело зображення: microsoft

Відзначається, що зараз кнопка для переходу на нативну версію клієнта onedrive для arm доступна лише деяким користувачам, але найближчі дні вона повинна з’явитися у всіх. Про те, коли нативні клієнти для систем windows на базі arm і комп’ютерів mac на базі apple m1 стануть доступні всім користувачам компанія не уточнила.