Компанію samsung electronics представники nvidia вже давно вважають одним з двох ключових партнерів, оскільки та постачає їх 8-нм графічними процесорами покоління ampere ігрового класу. Qualcomm отримує свої процесори як від tsmc, так і від samsung, а тому вважає такий підхід до постачання продукцією виграшним в умовах загального дефіциту і проблем з логістикою.

Як зазначає digitimes, контрактний підрозділ samsung electronics розраховує переманити і інших великих клієнтів tsmc, включаючи компанію amd. Корейський гігант ставить перед собою завдання потроїти виручку на контрактному напрямку в найближчі кілька років, а до кінця десятиліття обійти за величиною обороту профільного бізнесу компанію tsmc.

джерело зображення: digitimes

Як скоро масові вироби amd почнуть сходити з конвеєра samsung electronics, першоджерело у відкритій для широкого кола читачів частині своєї публікації не повідомляє. За деякими даними, amd почне використовувати 3-нм техпроцес samsung вже в наступному році. Технічний директор першої з компаній нещодавно вже пояснював, що концентрація amd на передовій літографії певною мірою захистила її від впливу напівпровідникової кризи, оскільки нестача виробничих потужностей зараз найгостріше відчувається в сегменті зрілої літографії.