Toyota побудує завод з виробництва акумуляторів за $1,29 мільярда в північній кароліні, щоб перенести частину свого ланцюжка поставок комплектуючих для електромобілів в сша. Ця новина послідувала за оголошенням toyoyta про те, що вона інвестує близько $13,6 мільярда в акумуляторні технології протягом наступного десятиліття, включаючи $9 мільярдів інвестицій у виробництво.

Істчонік зображення: amelia holowaty krales / the verge

Toyota планує виділити $1,29 мільярда на будівництво нового заводу, виробництво на якому планується почати в 2025 році. За словами кріса рейнольдса (chris reynolds), в перший рік toyota планує виробити 1,2 мільйона акумуляторних батарей для своїх майбутніх електромобілів. Рейнольдс каже, що ця інвестиція є найбільшим вливанням приватного капіталу в історії північної кароліни. Вона створить не менше 1750 нових робочих місць в регіоні. Однак без грошей платників податків завод не обійдеться. Повідомляється, що комітет з економічних інвестицій північної кароліни схвалив пакет податкових пільг на суму $438,7 мільйона, щоб заохотити будівництво підприємства toyota в штаті.

Ford і південнокорейський виробник акумуляторів sk innovation інвестують $11,4 мільярда в будівництво декількох нових заводів в теннессі і кентуккі, в той час як gm і lg chem планують запустити чотири фабрики з виробництва акумуляторів в сша. У європі volkswagen збирається до 2030 року запустити шість підприємств з виробництва акумуляторних елементів, а tesla близька до завершення заводу з виробництва батарей в берліні. Передбачається, що він зможе забезпечити масштаби виробництва, відповідні нинішнім світовим виробничим потужностям з випуску акб. За даними аналітичної компанії globaldata, масштаби виробництва зростуть з 95,3 гвт·год в 2020 році до 410,5 гвт·год в 2024 році.

В даний момент у вашингтоні, столиці сша, ведуться дебати про введення пільги в розмірі до $12 500 на покупку електромобілів, зроблених в сша членами профспілок, в той час як для інших авто ця сума складе $7 500. Ці обговорення викликали негативну реакцію з боку виробників, що не входять в профспілки, таких як tesla і toyota. Представник останньої звинуватив президента сша в “грі в політику з навколишнім середовищем”.

Хоча toyota була одним з перших виробників бензоелектричних гібридів з prius, тепер вона знаходиться в позиції наздоганяючого. Вона намагається наздогнати такі компанії, як nissan, і, як повідомляється, лобіює уповільнення переходу сша на електромобілі.