У Windows 8, на відміну від попередніх версій, є два види облікових записів – локальний користувач та обліковий запис Microsoft. У них є відмінності і особливості. У цій статті я розповім вам, як створити обліковий запис на Windows 8 правильно, і які є можливості при виконанні цієї процедури.


Це вам теж буде цікаво:

  • Облікові записи Windows 7

Облікові записи: локальна і Microsoft

Облікові записи – це користувачі комп’ютера. У кожного користувача є свої можливості і повноваження. Якщо раніше облікові записи були прив’язані до комп’ютера, тобто були локальними, то в Windows 8 з’явилася можливість перейти цю грань і вийти в інтернет. І тепер можна створювати облікові записи Microsoft, і прив’язувати їх до користувачів комп’ютера.


Якщо ви входите в Windows 8 під локального облікового запису, ви не можете використовувати деякі програми, які вбудовані в операційну систему (Skype, OneDrive, Магазин та інші). Якщо вам потрібно використовувати ці програми, то доведеться створити обліковий запис на Windows 8.

Нічого важкого для цього робити не потрібно, процедура не складніше реєстрації на якомусь сайті або створення звичайної облікового запису комп’ютера.

Як створити обліковий запис на Windows 8

Для того щоб створити обліковий запис на Windows 8, наведіть мишку на правий нижній кут екрана, і в меню виберіть пункт «Параметри».

З’явиться ще одне меню, де потрібно вибрати «Зміна параметрів комп’ютера».

(Або просто в пошуку початкового екрану знайдіть Параметри комп’ютера»).

У вікні виберіть пункт «Облікові записи».

А потім «Інші облікові записи».

Натисніть на пункт «Додавання облікового запису».

З’являється вікно, в якому вам пропонується вибрати тип облікового запису.

Якщо у вас вже є обліковий запис Microsoft (Hotmail), то ви можете вписати його в поле «Адреса електронної пошти» та обліковий запис буде створена.

Якщо у вас немає облікового запису Microsoft, то ви можете створити її, натиснувши на «Зареєструвати новий адресу електронної пошти.

Якщо ви робите обліковий запис для дитини, то можете вибрати пункт «Додати обліковий запис дитини». Ви будете отримувати звіт про дії користувача, що увійшов під цим обліковим записом.


Це вам теж може бути цікаво:

  • Як настроїти батьківський контроль в Windows 7
  • Як заблокувати сайт через hosts
  • Як обмежити час комп’ютера

Якщо ви хочете зробити локальний обліковий запис не прив’язувати її до інтернету, то виберіть «Вхід без облікового запису Microsoft».

Для того щоб створити обліковий запис на Windows 8, виберіть потрібний варіант і продовжуйте. Я не стану розповідати, що в продовженні, так як нічого складного там немає.

Тепер потрібно подбати про безпеку вашого облікового запису. Перейдіть знову в «Параметри» і виберіть пункт «Конфіденційність».

Тут у кожному розділі зліва я рекомендую вам відключити кожну опцію праворуч. Залиште тільки ті, які вам дійсно необхідні.

Ці опції дозволяють або забороняють різним додаткам одержувати доступ до конфіденційних даних вашого облікового запису.

Крім цього, перейдіть в розділ «Облікові записи» і відкрийте «Параметри входу».

Тут ви можете керувати способів входу в обліковий запис — відключити або встановити пароль, графічний пароль, пінкод, а також налаштувати політику паролів.