Windows 7, як одна з сучасних операційних систем, була розрахована розробниками на широкоформатні екрани. Однак не у всіх є такі монітори, і деякі досі туляться на маленьких екранах. Крім того, багатьом хочеться традиційного розміру іконок, як було на Windows XP. Є ще друга група людей, яким навіть великі ярлики на Windows 7 здаються маленькими. Тому в цій статті я розповім, як збільшити і зменшити значки на робочому столі Windows 7.Це вас також може зацікавити:

  • Як збільшити значки на робочому столі Windows XP
  • Як змінити дозвіл екрана на Windows 7 стандартним способом

Як регулювати розмір значків на Windows 7

Щоб збільшити значки на робочому столі Windows 7, клацніть правою кнопкою мишки на вільне місце робочого столу і виберіть пункт «Вид». У спливаючому меню виберіть пункт «Великі значки». І іконки збільшаться.

Зміна розміру піктограм Windows 7

Збільшення значків Windows 7

Як зменшити значки в Windows 7 ви, мабуть, вже здогадалися. В цьому ж спливаючому меню потрібно вибрати пункт «Дрібні значки».

Зменшення значків Windows 7

А щоб повернути все за замовчуванням, вибираємо пункт «Звичайні значки». Ось так все просто.

Якщо ж у зазначеному способі бракує точності, то зменшити або збільшити значки на робочому столі Windows 7 можна за допомогою коліщатка мишки. Утримуючи клавішу на клавіатурі ctrl, крутимо колесо до тих пір, поки іконки не досягнуть необхідного розміру. Таким чином, можна налаштувати максимально точно.

Завдяки таким простим способам, з допомогою яких можна зменшити або збільшити значки на робочому столі Windows 7, робити це можна кожен день по кілька разів. Це буде корисно, якщо за одним комп’ютером працюють кілька людей з різним рівнем зору.