Слово «інфлюенсер», що просочилося в обіг, позначає той рід діяльності, про переважання якого у своєму житті мріє мільярдер ілон маск (elon musk), як зазначає reuters з посиланням на чергові публікації глави tesla на сторінках twitter. За словами маска, він задумався про зміну роду діяльності і відмови від постів генерального директора в тих компаніях, які він очолює в даний час. Крім tesla, нагадаємо, це ще spacex, the boring company і neuralink.

джерело зображення: business insider

Зараз ілон маск за свою роботу отримує винагороду не в грошовій формі безпосередньо, а у вигляді акцій, які час від часу продає на відкритому ринку. З минулого місяця, наприклад, він продав акцій tesla на загальну суму понад $12 млрд. Котирування акцій tesla, періодично оновлюючи історичні максимуми, підсилюють перевагу ілона маска в статусі найбагатшої людини планети.

За словами мільярдера, він сім днів на тиждень проводить на роботі, залишаючи час тільки на сон, а волів би розташовувати якимось вільним часом. Заради цього він і збирається залишити пости генерального директора. Ще в січні цього року він стверджував, що якщо і покине посаду глави tesla, то зробить це лише через кілька років. Засновником компанії він не є, але роль одного з ранніх інвесторів свого часу дозволила йому зайняти пост генерального директора.