Антикрадій для Android – це програма на смартфон або планшет, яка дозволяє убезпечити і знайти викрадене або загублене пристрій. У цій статті я розповім про програму Avg Anti Theft, яке володіє функціями протикрадій і абсолютно безкоштовна, при цьому надійне. Крім того, воно не вимагає root-прав.

Серед можливостей цієї програми я виділю наступні:

 • Контролювати пристрій можна через веб-інтерфейс. Тобто, для роботи з втраченим Android потрібно лише підключення до інтернету та браузер, операційна система не має значення, це може бути хоч інший Android.
 • Дозволяє відстежити втрачене пристрій на карті з високою точністю. Цю можливість також можна використовувати для спостереження за пересуваннями ваших близьких, якщо встановити на їх пристрої Avg Anti Theft і використовувати один обліковий запис.
 • Є функція тривоги, яка включає гучний аудіо-сигнал, і його не можна вимкнути без знання пароля до облікованої запису.
 • Можна дистанційно заблокувати пристрій.
 • Можна дистанційно видалити всі особисті дані.
 • Можна непомітно зробити фото з допомогою фронтальної камери людини, який тримає телефон в руках.
 • Є захист від видалення програми з пристрою.

З недоліків відзначу два, але не особливо значущих. По-перше, веб-інтерфейс англійською мовою (хоча, ймовірно, розробники скоро зроблять підтримку та інших мов), незважаючи на те, що сам додаток російською. По-друге, цей протикрадій для Android стане марним, якщо втрачений телефон або планшет не підключений до інтернету. Хоча, Android без інтернету не особливо цікавий, і висока ймовірність, що злодій, якщо пристрій було вкрадено, підключиться до мережі, рано або пізно.


Це вам може бути цікаво:

 • Антикрадій від Google для Android

Антикрадій для Android Avg Anti Theft

Скачайте протикрадій для Android на свій пристрій та встановіть його. Скачати можна за посиланням нижче.

Avg Anti Theft

Завантажити .apk файл з Яндекс Диск (версія 3.1.2400).

Завантажити зараз!420 Завантаження

Запустіть програму. З’явиться кілька слайдів з описом програми, а потім ви побачите запит на включення захисту видалення Avg Anti Theft. Потрібно натиснути кнопку «Активувати».

Далі ви побачите вікно, в якому потрібно авторизуватися або в додатку за допомогою облікового запису Google, або створити новий акаунт. Виберіть зручний для вас варіант. Мені самим практичним здається авторизація з Google.

Далі ви потрапите в інтерфейс Avg Anti Theft, де буде показано ваше місце розташування. Ви можете контролювати тут інші ваші пристрої, якщо вони підключені за допомогою цієї програми до вашого облікового запису. Можна підключити будь-яку кількість пристроїв.

Тепер протикрадій для Android встановлений і вже працює. Додаткових налаштувань не потрібно. Давайте розглянемо, як знайти з допомогою цього додатка викрадене або загублене пристрій.


Рекомендую поставити пароль на це додаток, щоб у разі крадіжки його точно не можна було б видалити. Зробити це можна програмою AppLock.

Як знайти пристрій з допомогою Avg Anti Theft

Перейдіть на сайт веб-управління і авторизуйтесь за допомогою кнопки «Log-in» використовуючи обліковий дані, які ви придумали, створюючи акаунт у Avg Anti Theft на своєму Android-пристрої.

Ви потрапите в свій аккаунт. Розгляну інструменти для управління. Отже, зліва знаходиться список всіх підключених до вашого аккаунту пристроїв.

В самому центрі протикрадій для Android показує на карті географічне положення вибраного пристрою.

Зверху знаходяться елементи для дистанційного управління антивором.

Опишу значення цих кнопок:

 • Alarm. Додаток запустить дуже гучний звук на вашому Android, навіть якщо телефон перебуває в беззвучному режимі. Корисно, якщо телефон загублений десь близько.
 • Lock. Блокує пристрій і дозволяє вивести на екрані повідомлення, на якому можна написати ваші контактні дані для повернення апарату. Розблокувати можна буде тільки якщо знати пароль від облікового запису Avg Anti Theft.
 • Wipe. Видаляє всі особисті дані з вашого пристрою.
 • Take photo. Антикрадій для Android зробить фото з фронтальної камери, і ви зможете його побачити.