В епоху високих технологій інтернет став невід’ємною частиною життя сучасної людини. Робота в інтернеті завжди вимагає написання певного тексту в пошуковій системі, для спілкування, для передачі інформації.

Багато користувачів стикаються з наступною проблемою – після набору певної кількості тексту на клавіатурі переводять очі на екран і бачать там зовсім не те, що очікували. Замість російського тексту – англійська. І навпаки. Трапляється таке і у початківців, і для досвідчених користувачів. Це дуже дратує, погодьтеся. Щоб зберегти нерви користувачів, забувають перемикати розкладку клавіатури, компанія Яндекс розробила простеньку програму – Punto Switcher.

Punto Switcher поширюється безкоштовно. Її можна завантажити на офіційному сайті.

Завантажуємо і запускаємо інсталятор. Установка стандартна.

Натискаємо кнопку «Огляд», щоб змінити директорію установки. Після вибору директорії тиснемо «Встановити» (при цьому необхідно прочитати ліцензійну угоду). Інсталятор автоматично встановлює утиліту і всі налаштування за замовчуванням.

Після завершення установки Вам пропонується встановити Яндекс.Бар для вашого браузера. Програма після запуску працює у фоновому режимі – відображається тільки піктограма в системному треї. Без будь-яких додаткових налаштувань Punto Switcher починає свою діяльність. А вона полягає в розгляді та аналізі набраного тексту. Якщо текст з вмісту схожий на російський/англійська/будь-який інший, розкладка клавіатури буде автоматично перемикатися. Наприклад, за умовчанням в системі встановлена українська розкладка. Відриваємо браузер, і намагаємося перейти на сайт ифырющкпюкг (ось, що отримаємо замість необхідного bash.org.ru). У цьому випадку Punto Switcher легко визначить, що потрібна саме англійська розкладка, яку вона і надасть. Для зручності в контекстному меню можна включити/відключити звукові ефекти (перемикання розкладки буде супроводжуватися звуком).

Punto Switcher володіє дуже широкими можливостями налаштування. Налаштувати можна зовнішній вигляд програми, так і її «поведінку». Для цього Вам необхідно зайти в налаштування програми.

На вкладці «Загальні» можна налаштувати загальні параметри. Такі, як включення при запуску ОС, автоматичне перемикання розкладки клавіатури, а також включення корисних порад.

Вкладка «Додаткові» відкриває перед вами другорядні налаштування.

Важливо відзначити функції інших вікон налаштувань.

Вікно «Гарячі клавіші» відкриває для нас налаштування та призначення певних клавішних комбінацій, що використовуються програмою. За замовчуванням стоять найоптимальніші варіанти, але ви можете налаштувати їх за своїм розсудом.

Вкладка «Звуки» визначає звукові сигнали у визначених випадках: при опечатки, зміни регістра клавіатури і т. д. Також може змінити тип звукового сигналу.

Дуже корисним розділом налаштувань є «Автозаміна» – тут можна попередньо задати безліч скорочень та їх розшифровок, які пізніше дуже швидко будуть додані в ваш текст.

На закінчення варто звернути увагу, що в деяких випадках Punto Switcher, може раптово змінювати текст, тому будьте обережні з налаштуваннями. Іноді трапляється, що програма помилково змінює розкладку, навіть якщо нам це і не потрібно. В такому випадку не варто зайвий раз нервувати, потрібно скористатися клавішею «Pause» на клавіатурі – розкладка, яка була автоматично змінена, буде поставлена на місце»..

Адміністрація сайту Висловлює подяку за статтю авторів handkock і Bishop_007.

Якщо у Вас залишилися питання, задайте їх на нашому .

Джерело: http://htc-android.com.ua/