З появою в побуті різноманітних пристроїв, як мобільних, так і стаціонарних, працюють на різних операційних системах, з’явилася проблема передачі файлів з одного девайса на інший. Раніше для цього застосовували кабелі, які були не зручні, часто ламалися, вимагали встановлення драйверів. Потім стали актуальними «повітряні» технології, наприклад, Bluetooth, проте передача файлів була повільною.

Сьогодні стало популярним використовувати для зв’язку пристроїв Wi-Fi. Технологія відрізняється гарною швидкість передачі, надійністю і простотою підключення. Як правило, для того, щоб реалізувати зв’язок між пристроями, досить встановити на них спеціальну програму.

У цій статті я розповім вам про програму SHAREit, яка виконує функції Wi-Fi клієнта між пристроями для обміну файлами.

SHAREit

Отже, скачати SHAREit можна тут. Виберіть необхідну версію для ваших пристроїв, і встановіть.

SHAREit розроблений легендарною компанією Lenovo. Програма показує себе, як надійне додаток і стабільно працює на всіх платформах і пристроях. Ось які переваги виявлені у цього софта:

  • Пов’язує пристрою по Wi-Fi. Така технологія забезпечує найбільшу на сьогодні швидкість передачі даних, стабільну надійність, швидкість і безпеку з’єднання.
  • Програма платформна. Є версії для Windows, Mac, Android і iOS, тобто для всіх сучасних операційних систем. Таким чином, можна передавати файли між будь-якими пристроями.
  • SHAREit може передавати файли будь-яких розмірів. Правда, треба зауважити, що при передачі великих файлів швидкість може трохи сповільниться. Однак, це допустимий недолік.
  • Є можливість передачі будь-яких типів файлів, а також цілих папок з файлами.
  • Програма оснащена русифікованим інтерфейсом, який відрізняється приємним зовнішнім виглядом. Інтуїтивний Дизайн і дозволить розібратися будь-якого, навіть непросунутому користувачеві. По суті, для роботи потрібні тільки дві кнопки: для приймання та відправки файлів. Все просто.
  • SHAREit – це маленька і не дешева програма.

Суть роботи програми проста. Включаємо її на двох пристроях, і знаходимо обидва девайся по Wi-Fi. Коли підключення здійснене, можна передавати будь-які файли в пару кліків.

Треба зауважити, що простота використання висуває SHAREit на передній план щодо конкурентів. А також саме із-за простоти проявляється якість надійності та доступності.