Власники віртуальних торгових майданчиків часто задаються питанням: коли ж можна вже розслабитися і не приділяти своєму ресурсу весь вільний час? Поспішаємо розчарувати — ніколи. Адже як тільки ви зменшите зусилля по організації процесу продажів, спритні конкуренти одразу ж витіснять вас з насидженого місця, в результаті чого рейтинг веб-маркету, а з ним і товарообіг різко поповзуть вниз. Тому й доводиться постійно щось вигадувати, придумувати нові акції, спеціальні пропозиції, щоб підтримувати споживчу активність на рівні і залучати нових клієнтів. Однак навіть гарячі ентузіасти не здатні довго витримати в такому режимі роботи. У якийсь момент виникає втома, із-за якої пропадає всяке бажання і далі розвивати свою справу. На цьому етапі важливо не спустити все на гальмах. Адже завжди можна оптимізувати торговельний процес, в результаті чого участь самого підприємця в діяльності онлайн-ресурсу буде мінімізовано. З послугами кур’єрської доставки для інтернет-магазинів від Шиптор домогтися цього буде значно простіше.

Чому ж допоможе сторонній сервіс в організації бізнес-процесу? По-перше, агрегатор візьме на себе доставку товарів покупцям. Причому участь клієнта сервісу буде зведено до граничного мінімуму. При необхідності фахівці самостійно взаємодіють з постачальниками і забирають призначену для пересилання продукції зі складів. Таким чином обов’язки власника маркету істотно скорочуються. Він отримує масу вільного часу для вирішення інших важливих завдань. Послуги кур’єрської доставки для інтернет-магазинів надаються будь-яким торговим ресурсів, незалежно від їх стажу роботи, кількості асортименту та географії продажів. За рахунок гнучкої тарифної сітки Shiptor дозволяє для кожного підібрати відповідні умови співпраці, завдяки яким взаємодію з цим оператором буде по-справжньому вигідним.

Якщо безпосередньо послуг кур’єрської доставки для інтернет-магазинів від Шиптор буде недостатньо, то рекомендують підключити у цього агрегатора повноцінне фулфилмент-обслуговування. У такому випадку фахівці компанії займуться і виконанням безліччю інших операцій. Зокрема в їх компетенції виявиться обробка повернень, взаємодія зі споживачами та прийом платежів, формування посилок і зберігання товарного запасу на обладнаних складах. Які саме опції використовувати в рамках такого співробітництва вирішує кожен підприємець самостійно. Від цього залежатиме і подальше зручність ведення бізнесу, і витрати на аутсорсинг. Підключайтеся до Shiptor і налаштуйте пропозиції цього сервісу під себе!

Ви можете придбати зварювальне обладнання ingplast.ru для будь-яких завдань і за вигідними цінами.