Доступ до інтернету та технологій – це не привілей, а потреба сучасної людини. Знайомство людини з світом IT може відбутися і в 12 років, і в 5. Стаття розповість, на що варто звернути увагу при виборі відповідного дитині девайса.

Захоплені геймери розбираються в ПК набагато краще, що просунуті користувачі. Продуктивність процесора, обсяг пам’яті, можливість розгону, швидкість відгуку клавіатури і миші – при купівлі нового девайса вони будуть враховувати буквально все.

Чому діти хочуть отримати комп’ютер

Якщо ваша дитина наполегливо вимагає купити їй ноут або особистий комп’ютер, він просто не хоче відставати від однолітків, у яких вже є ці пристрої.

Прагнення похизуватися перед друзями – чим завгодно, хоч навіть новим спиннером – це невід’ємний етап становлення особистості.

Не будемо заглиблюватися в психологію, адже всі ми прекрасно розуміємо, що технології та інтернет давно стали важливою частиною нашого життя, а значить треба підібрати дитині таку машину, з якою йому буде комфортно і вчитися, і розважатися, і знайомитися з світом IT.

Що зазвичай купують дітям

Зазвичай перший великий девайс дитини – це найдешевший ноутбук, куплений з урахуванням того, що якщо раптом ваш син або дочка його зламає, буде не так шкода.

Однак крім своєї низької продуктивності дешеві ноуты можуть бути небезпечні для здоров’я із-за частих перегрівів і неякісного дисплея.

Варіант з повноцінним ПК

Замість покупки такого пристрою краще придбати повноцінний ПК. За розумною ціною ви отримаєте набагато більш високу продуктивність і більш якісні периферійні пристрої – монітор, клавіатуру, мишу. ПК можна використовувати як сховище файлів, як аудіо/відеопрогравач і, зрозуміло, як засіб виходу в інтернет.

Замість покупки готового пристрою ви можете залучити свою дитину до підбору комплектуючих для машини. Ви зможете пояснити йому, за що відповідає той чи інший компонент, і разом вирішити, який вид діяльності за комп’ютером буде переважати.

Якщо дитина цікавиться відеоіграми, можна підібрати йому потужну відеокарту. На такому комп’ютері не виникне проблем з геймплеєм, і покупка окремої ігрової приставки повністю відпаде.

Якщо ж дитина більше захоплений фільмами і музикою, йому знадобиться об’ємний жорсткий диск.

Вам буде легше контролювати те, якими програмами користується дитина і що він робить в інтернеті. Це набагато краще, ніж дозволяти йому усамітнюватися з планшетом або ноутбуком.

Купуємо ноутбук

Про купівлю ноутбука варто задуматися, якщо обмежений простір у квартирі не дозволяє вам установку десктопного ПК.

У виборі ноута для дитини вирішальне значення будуть мати діагональ екрану і тривалість автономної роботи.

Краще вибирати пристрій з діагоналлю 11 дюймів і батареєю, якої вистачить як мінімум на три години без підзарядки.

Ноутбук повинен володіти достатньою кількістю оперативної пам’яті – не менше 4 ГБ, тільки в цьому випадку робота з ним буде комфортною.

Ноутбук – трансформер

Крім усього перерахованого можна розглянути покупку трансформера – ноутбука зі знімною клавіатурою, який може функціонувати як планшет.

Мінус такої системи лише в тому, що знімна клавіатура, як правило, дуже тонка і крихка, а сенсорний ввід тексту може займати багато часу. Так що це не найкращий вихід, якщо ви купуєте дитині девайс для шкільної роботи.

Джерело: http://rapidzona.com.ua/