Практично кожен стільниковий оператор має на своєму сайті спеціальний сервіс, який дозволяє відправляти звідти безкоштовні СМС. От було б здорово, якщо б всі ці інструменти, всіх операторів були б об’єднані в якійсь одній програмі… І ця програма існує – ISendSMS. Тут ви зможете завантажити її, а також я покажу вам, як з її допомогою відправити SMS безкоштовно через інтернет. І навіть більше того – MMS!


ISendSMS – це програма, яка дозволяє відправити SMS безкоштовно через інтернет, також підтримується і MMS. Сама програма теж безкоштовно, розробниками в неї не вкладено ніяких обмежень. Однак обмеження можуть встановлювати мобільні оператори – ліміт на кількість символів, відправку повідомлень на добу та інші. Програма підтримує транслітерацію повідомлень, звіт про доставку, записну книжку, а також дозволяє запланувати надсилання MMS на певний день і час.

Скачати ISendSMS і відправити SMS безкоштовно через інтернет

Отже, щоб відправити SMS безкоштовно через інтернет, скачайте ISendSMS за посиланням нижче. Потім розпакуйте програму з архіву і встановіть на свій комп’ютер.

ISendSMS

  • Операційна система: Windows XP, Vista, 7, 8;
  • Мова: російська;
  • Розробник: iSendSMS Team.

Завантажити зараз!233 Завантаження

Запустіть ISendSMS і ви побачите, що тут все гранично зрозуміло. Однак коротку інструкцію зі скріншотами за основними функціями я вам дам.

В першу чергу зверніть увагу на перемикач вгорі – кнопки «SMS» та «MMS». Натисніть на той формат повідомлень, який збираєтеся надіслати. Покажу на прикладі SMS.

Виберіть SMS або MMS

Нижче в полі «Кому» вкажіть номер телефону абонента в міжнародному форматі, починаючи його з символу «+». Після введення номера в списку з’явиться назва мобільного оператора, і можна навіть ознайомитися з інформацією про нього. Програма підтримує більшість операторів мобільного зв’язку країн СНД.


Зверніть увагу, що номер можна зберегти в записну книжку цієї програми. Це зручно, якщо ви збираєтеся відправляти повідомлення цього контакту часто.

Вкажіть номер телефону абонента.

У великому полі нижче введіть текст SMS-повідомлення. Зверніть увагу на обмеження кількості символів, воно вказується знизу. Також у блоці «Додаткові параметри» ви можете поставити галочку на «Транслітерація», і тоді абонент отримає повідомлення латинськими літерами, ліміт кількості символів при цьому збільшиться.

Напишіть текст повідомлення

Щоб відправити SMS безкоштовно через інтернет, натисніть кнопку «Відправити». Розпочнеться відправка, в процесі якої вам, можливо, знадобиться ввести капчу з цифр. Введіть їх і продовжите відправку. Потім, коли повідомлення буде отримано, програма відобразить звіт про доставку.

Введіть капчу

Звіт про доставку


Щоб таким же чином відправити MMS, натисніть на кнопку «MMS» у верхній панелі. В іншому дії такі ж. Зверніть увагу на те, що панель для додавання медіафайлів справа тепер стане активною, і ви зможете завантажувати зображення та аудіофайли. Також стане доступною опція «Вказати час доставки в секції «Додаткові параметри» для планування MMS.

Відправка MMS