Apple вирішила виробник більше моделей смартфонів на підприємствах партнерів в індії. Повідомляється, що компанія запустила тестове виробництво iphone 13 на заводі foxconn в місті ченнаї, незважаючи на триваючі протести робітників, пов’язані з масовими харчовими отруєннями на підприємстві.

Джерело зображення: business today

Згідно з повідомленням індійського видання the economic times, пробне виробництво iphone 13 на фабриці в ченнаї вже запущено. Як повідомляється, apple має намір перейти від пробного до повномасштабного виробництва своїх новітніх смартфонів в індії до лютого 2022 року. Випущені в країні iphone 13 будуть продаватися на місцевому ринку і поставлятися на експорт. За даними the economic times, в даний час від 20% до 30% вироблених в індії iphone продається за кордон.

Галузеві джерела повідомили, що apple вдалося забезпечити стабільно високі поставки чіпів для смартфонів, незважаючи на глобальний дефіцит, що і дозволило компанії розширити виробництво в індії.

В даний час apple масово виробляє iphone 11 і iphone 12 на заводі foxconn в ченнаї. Підприємство wistron в бангалорі займається виробництвом iphone se. Крім того, pegatron інвестувала $14 мільйонів в придбання землі для будівництва заводу з виробництва iphone в ченнаї.