Компактна бездротова клавіатура з підсвічуванням, підходить для просунутих творців контенту, які хочуть оптимізувати свій робочий простір і поліпшити ергономіку завдяки мінімалістичному дизайну. Натхненна полюбилася mx keys, mx keys mini ідеально поєднується з бездротовою компактною мишею mx anywhere 3. Разом вони складають ідеальний сетап для роботи і творчості в будь-якому місці, де вам зручно.

Ключові функціональні особливості

 • ультраплавний набір тексту: клавіші зі сферичними заглибленнями повторюють форму кінчиків пальців, забезпечуючи приємний зворотний зв’язок незалежно від того, як ви набираєте текст, а підвищена стабільність клавіш знижує рівень шуму і оптимізує відгук.
 • більш “розумні” клавіші: переведіть роботу на новий рівень за допомогою трьох нових клавіш: клавіші диктування, відключення/включення мікрофона і клавіші вставки emoji.
 • комфорт і стабільність: мінімалістичний форм-фактор вирівнює поставу і дозволяє розташувати мишу ближче до клавіатури, щоб руки менше тягнулися до неї, що покращує поставу і ергономіку, а також вписується в естетику вільного і акуратного робочого простору. 
 • елегантні колірні рішення: доступні блідо-сірий і графітовий кольори, що дозволяє підібрати забарвлення, яка ідеально впишеться в робоче місце.
 • клавіші з підсвічуванням: клавіші з підсвічуванням загоряються при наближенні рук і автоматично підлаштовуються під змінюються умови освітлення.
 • інтелектуальна енергоефективність: клавіші з підсвічуванням автоматично підлаштовуються під навколишнє оточення і відключаються, якщо не використовуються, що забезпечує оптимальний витрата заряду батареї.
 • можливість підзарядки від порту usb-c: працюйте до 10 днів на повній зарядці або до 5 місяців з відключеною підсвічуванням клавіш, заряджайте клавіатуру за допомогою кабелю usb-c.
 • екологічність: частина пластикових деталей клавіатури mx keys mini виготовлена з переробленого після споживання пластику (pcr).
 • легке підключення: з легкістю підключайте mx keys mini з трьома пристроями одночасно через bluetooth ® low energy, без необхідності використовувати порти usb для підключення.
 • функція flow: клавіатура сумісна з мишами, що підтримують технологію flow. Mx keys mini відстежує переміщення курсору миші між комп’ютерами, щоб швидко і зручно вводити текст на декількох пристроях. Функція налаштовується за допомогою програми logitech options (потрібна попередня установка). Після установки програми вам будуть доступні і інші функції, наприклад, настройка функціональних клавіш.
 • універсальність: logitech mx keys mini сумісна з усіма типами пристроїв і ос. Вона підключається до всіх бездротових пристроїв bluetooth з підтримкою зовнішніх клавіатур і завдяки цьому сумісна з ос windows 10 (або пізніша версія), macos 10.15 (або пізніша версія), ios 13.4 (або пізніша версія), chrome os, android 5.0 (або пізніша версія), linux. Сумісний з usb-приймачем logi bolt (в комплект не входить).

Ціна logitech mx keys mini-9990 руб.